Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunRed Dead RedemptionRDR 2 Otomatik At Sürme Nasıl Yapılır?

RDR 2 Otomatik At Sürme Nasıl Yapılır?

Red Dead Redemption 2’nin açık dünyasında dolaşırken otomatik bir sürüş keyfi yaşamak istiyorsanız RDR 2 otomatik at sürme nasıl yapılır öğrenmelisiniz. RDR 2 otomatik at binme rehberimiz sayesinde hiç zorlanmadan uzak mesafelere gidebilecek, atınızla verimli zaman geçirebileceksiniz.

RDR 2 Otomatik At Sürme Nasıl Yapılır?

RDR 2 Otomatik At Sürme Nasıl Yapılır?

Gerçekçi fiziği, etkileyici hikayesiyle birlikte Red Dead Redemption 2, oyuncuların son zamanlarda en çok sevdiği oyunlardan bir tanesi olmuş, sayısız ödüle layık görülmüştür. Böylesine kaliteli bir oyunun vahşi batıda geçtiğini düşünecek olursanız atların oyundaki önemini anlayabilirsiniz. RDR 2 en iyi atlar listemizde de atların önemine değinmiştik. Peki, RDR 2 otomatik at sürme nasıl yapılır?

  • Haritadan gitmek istediğiniz yeri işaretleyin,
  • En hızlı şekilde gitmek istiyorsanız Shift tuşuna basılı tutun,
  • V tuşuna basılı tutarak otomatik at sürüşünü aktif edin,
  • Keyifli bir yolculuğun tadını çıkartın.

Çok uzun bir yolculuğa çıkmak üzereyseniz, göreve kendi sürüşünüzle gitmeye üşeniyorsanız RDR 2 otomatik ata binme hayatınızı kolaylaştıracaktır. Eğer nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız bu konuda sizlere yardımcı olmak için hazırladığımız listeyi takip edebilirsiniz. Böylece RDR 2 otomatik at nasıl sürülür öğrenmiş, başarmış olacaksınız.

RDR 2 Otomatik Sürüş PS

Eğer bilgisayardan değil de konsol üzerinden Red Dead Redemption 2 oynuyorsanız işler sizin için farklı ilerleyecek demektir. RDR 2 hızlı seyahat sürecini başlatmak için kontrollerınızdan yapmanız gereken tek şey, atın üzerindeyken X tuşuna basılı tutmaktır. Böylece otomatik ata binme özelliği aktif olacaktır. Gitmek istediğiniz yeri öncesinde işaretlemeyi unutmamalısınız.

RDR 2 Her At Otomatik Sürülür Mü?

RDR 2 atlarının bazıları normalden çok daha vahşi olabiliyor. Vahşilikleri ve doğada hazır olarak yakalanıp, yakalanmama nedenleri ile RDR 2 her at otomatik sürülür mü sorusu gündeme gelmektedir. RD2 oyuncularına vereceğimiz güzel bir haber var, eğer RDR 2’de at çağırmayı biliyorsanız her atınızı otomatik olarak sürebilirsiniz.

RDR 2 Hızlı Seyahat Var Mı?

Günümüzde birçok oyunda ışınlanma, hızlı seyahat örnekleri arasında en çok tercih edilen yöntem olarak göze batmaktadır. Hem oyuncular için süreç hızlanırken hem yapımcıların işi kolaylaşmaktadır. Ancak RDR 2 gibi geçmiş dönemde geçen bir oyun oynuyorsanız hızlı seyahat için ışınlanmadan daha gerçekçi bir yöntem bulmalısınız.

RDR 2 otomatik sürüş özelliği tam da bu sorunu ortadan kaldıracak harika bir çözüm. Eğer RDR 2 hızlı seyahat yapmak istiyorsanız RDR 2 otomatik at sürme konusunda kendinizi geliştirmeli ve mümkün olan en hızlı şekilde RDR 2 görevlerinizi tamamlamaya geçmelisiniz. Nasılsa artık RDR 2 otomatik at sürme nasıl yapılır biliyorsunuz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir