Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunRed Dead RedemptionRDR 2 En iyi At Hangisidir?

RDR 2 En iyi At Hangisidir?

RDR 2 oyuncuları zengin hikayeye derinlik katmak için Arthur’a yol arkadaşı arıyorlar. İçeriğimizi okuduktan sonra RDR 2 en iyi at hangisidir sorusuna yanıt bulacaksınız. Arthur’a iyi bir arkadaş bulmak istiyorsanız en doğru adrestesiniz demektir.

RDR 2 En iyi Atlar Hangileridir?

RDR 2 Atlar TOP 10

Rockstar Games tarafından Red Dead Redemption serisinin devamı olarak yayınlanan Red Dead Redemption 2, yayınlandığı günden beri en çok beğenilen oyunlar arasına girmiştir. Oyuncuların RDR 2’ye hayran olmasının başında gerçekçi zengin bir hikaye sunması gelmektedir. Zengin hikayeler kaliteli dostluklar barındırır. Kendiniz için en iyi atı bulduktan sonra RDR 2 at çağırma nasıl yapılır öğrenmelisiniz.

  • Arabian
  • Turkoman
  • Missouri Fox Trotter
  • Ardennes
  • Andalusian
  • Dutch Warmblood
  • Mustang
  • Hungarian Halfbred
  • American Paint
  • American Standardbred

Listemizdeki atlardan bazıları RDR 2 Ultimate Edition ile ücretsiz verilmektedir. RDR 2 atlarını daha yakından tanıyarak kendinize uygun bir arkadaş bulabilirsiniz. Sizler için RDR 2’de en çok sevilen, en değerli olan ve en kaliteli 10 atı liste haline getirdik. Listemizdeki atlar arasından hangisini seçeceğiniz tamamen size kalmış olsa da bir tanesini ayrı tutacağız. Sizce RDR 2 en iyi at hangisidir?

RDR 2 En iyi At Hangisidir?

RDR 2 En iyi At Hangisidir

Kendi fikrinizi yorumlar kısmından bizlerle ve değerli okuyucularımızla paylaşabilirsiniz ancak içeriğimizin amacına ulaşması için RDR 2 en iyi at hangisidir sorusuna kendi adımıza yanıt vermek istiyoruz. Resimde de görebileceğiniz gibi sizler için önereceğimiz RDR 2 en hızlı at bir Arap atı olan “Arabian Horse”dur.

Arap atları 1.000$’dan daha pahalıya alıcı buldukları için oyuncular tarafından ulaşılması en zor atlar arasındadır. Vahşi karakterleri evcilleştirilmelerini zorlaştırsa da evcilleştiklerinde kaliteli birer dost ve güçlü bir müttefik olacaklardır. Eğer evcilleştirmeyi başarabilirseniz RDR 2 en iyi atına sahip olacaksınız. En iyi atınızı bulduktan sonra RDR 2 otomatik at sürme özelliğine alışmaya çalışsanız iyi edersiniz.

RDR 2 Arap Atı Özellikleri

RDR 2 en iyi atı olarak önerdiğimiz Arap atlarından bir tanesine ulaşacak olursanız veya ulaşmayı hayal ediyorsanız Arap atı özelliklerini öğrenmek isteyebilirsiniz. Red Dead Redemption 2 oynarken karşılaşacağınız Arap atları diğer atlara göre çok daha vahşidirler ve evcilleştirilmesi zor atlardır.

Bu olumsuz özelliklerinin yanında idare edilmesi daha kolaydır. RDR 2 Arap atlarının dayanıklılıkları, hızları ve hızlanma süreleri oyundaki en iyi istatistikler olarak göze çarpmaktadır. RDR 2 oynarken gerçekten kaliteli bir ata sahip olmak istiyorsanız Arabian Horse’ları denemekten çekinmemelisiniz.

RDR 2 Arap Atı Nerede Bulunur?

İçeriğimizin sonuna geldiğinizde RDR 2 en iyi at hangisidir biliyor olacaksınız ancak bahsettiğimiz, öğrendiğiniz atı nerede bulacağınızı bilmiyorsanız işler sizin için çok da yolunda gitmiyor demektir. RDR 2 Arap atlarından kahverengi ve siyah olanlarını tüccarlarda, çiftliklerde ve şehirlerde bulabilirsiniz. Beyaz Arap atları nerede bulunur sorusunu ise sizlerle daha önce paylaşmıştık.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir