Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunGTAGTA 5 Askeri Üs Nerede?

GTA 5 Askeri Üs Nerede?

GTA 5 haritasında hala keşfedilmemiş konumların bulunması oyunun ne kadar kaliteli olduğunun en büyük kanıtıdır. GTA 5 askeri üs nerede diye soruyorsanız siz de görev yapmak veya farklı aksiyonlar almak için ciddi bir araştırmaya girmişsiniz demektir. İçeriğimizi okuduktan sonra askeri üssü kolayca bulacaksınız.

GTA 5 Askeri Üs Nerede?

GTA 5 Askeri Üs Nerede

Rockstar Games tarafından yıllar önce yayınlanan GTA 5, günümüzde hala aktif ve gizemliliğini korumaktadır. Sadece farklı denemeler yapmak, GTA’nın açık dünyasında dolaşmak için değil, GTA 5’in görevleri için de GTA 5 askeri üs nerede biliyor olmalısınız. GTA 5 askeri üs nerede bilmiyorsanız içeriğimizi okumanız yeterli olacaktır. GTA 5 military base nerede?

Sizler için paylaştığımız GTA 5 haritasına bakacak olursanız GTA 5 askeri üs lokasyonunu kolayca bulabilirsiniz. Eğer haritaya bakarak kesin olarak askeri üs konumunu anlayamadıysanız biraz daha açık şekilde tarif edebiliriz. GTA 5 haritasının kuzey batısındaki anayolu takip edecek olursanız askeri üsse giren bir toprak yol bulabilirsiniz.

GTA 5 Askeri Üs Haritada Nerede?

Rockstar Games’in 2013 yılında oyuncularla buluşturduğu GTA 5 haritasında hala gezmediğiniz, görmediğiniz, ezberlemediğiniz bazı konumlar varsa oyunun neden yıllardır sevilerek oynandığını daha iyi anlayabilirsiniz. Sizler için hazırladığımız GTA 5 askeri üs tarifi yeterli olmadıysa GTA 5 askeri üs haritada nerede diye soruyor olabilirsiniz. O halde GTA 5 askeri üsse nasıl gidilir anlatmaya çalışalım.

Harita üzerinden net bir tarif yapmak gerekirse GTA 5 askeri üs haritanın orta en sol tarafındaki silah dükkanının biraz daha solundadır. Paylaştığımız harita, yönlendirme ve tarif sonrasında GTA 5 askeri üssünü zorlanmadan bulacağınıza inanıyoruz. GTA 5 askeri üs nerede biliyorsunuz, peki askeri üsse girince ne yapacaksınız?

GTA 5 Askeri Üsse Nasıl Girilir?

GTA 5 oyuncuları hem GTA 5 hikaye modunda hem de GTA Online soygunlarından önce askeri üsse girmek zorunda kalabiliyorlar. Bu süreçte üsse nasıl gireceğinizi bilmiyorsanız tamamen silahlı askerler tarafından ciddi tehdit altında kalabilirsiniz. Askerlerin sizi vurmasını istemiyorsanız GTA 5 askeri üsse nasıl girilir öğrenmelisiniz. GTA 5 military base nasıl girilir?

Askeri üsse giriş yapmak için yapabileceğiniz en güvenli hamle gizli kalmak ve ses çıkartmadan üssün duvarlarından içeriye sızmaktır. Eğer gizliliğiniz bozulursa askerlerle çatılmaktan başka şansınız kalmayacak ve hayal ettiğinizden daha zorlu bir mücadele içerisine gireceksiniz. Girişi kolaylaştırmak için GTA 5 karakter değiştirme özelliğini kullanabilirsiniz. Artık GTA 5 askeri üsse nasıl girilir biliyorsunuz.

GTA 5 Askeri Üs Görevi Nasıl Yapılır?

Haritada askeri üssü arıyorsanız ve askeri üsse girme konusunda çok kararlıysanız büyük bir ihtimalle GTA 5 askeri üs görevi nasıl yapılır diye de düşünüyorsunuzdur. GTA 5 askeri üs jet kalma görevi ile her oyuncunun uğramak zorunda kalacağı bir konumdur. Askeri üsten jet çalmak için tüm askerlerden kurtulmanız ve sonrasında jet içerisindeki askerleri de egale etmelisiniz.

Çatışma işlemlerinden sonra artık tek yapmanız gereken jeti çalıştırmak ve askeri üsten çıkmaktır. İçeriğimizi okuduktan sonra artık GTA 5 askeri üs nerede biliyorsunuz, tekrar dönme ihtimaliniz olduğuna göre korkusuzca jeti alıp askeri üsten dışarıya çıkabilirsiniz. Görev başarısız olursa askeri üsse tekrar girmek zorunda kalacağınızı unutmamalısınız.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir