Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunMetin2 Enigma Kutusu İçeriği

Metin2 Enigma Kutusu İçeriği

Metin2 oyununda açtığınız sandıklardan çıkacak ürünler ne kadar kar edeceğinizi belirlemektedir. Metin2 Enigma Kutusu içeriği hakkında bilgi almak istiyorsanız yakın zamanda satışa çıkacak Enigma Kutusu hakkına daha fazlasını öğrenmek istiyorsunuz demektir.

Metin2 Enigma Kutusu İçeriği

Metin2 Enigma Kutusu İçeriği

Şansına güvenen Metin2 oyuncuları için en ideal para kazanma, kara geçme yöntemi Metin2 sandıklarını açmaktır. Sadece patron sandıkları değil aynı zamanda nesne markete gelen, zaman zaman hayatımıza dahil olan özel sandıklar da size ciddi paralar kazandırabilir. Bu içeriğimizde Metin2 Enigma Kutusu içeriğine göz atacak, Enigma Kutusu hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

  • Çöl Fırtınası Sandığı
  • Yavrucuk Kutusu
  • Kuzeyin Sandığı
  • Bayram Sandığı
  • Sonsuz Kış Sandığı
  • Güç Sandığı

Gördüğünüz gibi Metin2 Enigma Kutusu içeriği aslında tamamen birbirinden farklı sandıklardan oluşmaktadır. Nesne Marketten veya farklı bir yöntemle Enigma Kasası alıp açtığınızda karşınıza yukarıda sıraladığımız 6 sandıktan bir tanesi çıkacaktır. Hangisinin daha karlı olduğunu öğrenmek istiyorsanız yanıtımız Yavrucuk Kutusu olacaktır. Peki, Metin2 Enigma Kutusu içerisindeki sandıklardan ne çıkar?

Metin2 Enigma Kutusundan Ne Çıkar?

Metin2 Enigma Kutusundan Ne Çıkar?

Metin2 Enigma Kutusu içeriği hakkında detaylı bir içerik hazırlarken aslında kutu içerisinden çıkabilen toplam altı farklı sandığın da içeriğine odaklanmak gerekecektir. Böyle bir durumda da Metin2 Enigma Kutusundan ne çıkar sorusuna yanıt vermenin çok iyi olacağına inanıyoruz. Sizler için Enigma Kutsundan çıkabilecek sandıkların içeriklerini araştırdık. Metin2 Enigma Kutusundan ne çıkar?

Çöl Fırtınası Sandığı

Çöl Fırtınası Sandığından kazanabileceğiniz en büyük ödül Çöl Fırtınası Kostümleridir. 14 ile 30 gün arasında değişen bir sürede harika bir set kazanabilirsiniz. Sadece kostüm değil Büyülü Metal, Arttırma Kağıdı, Demircinin El Kitabı, Parşömen, Kutsama Kağıdı ve Zindan Biletleri gibi farklı ödüller de sizi bekliyor olacak.

Yavrucuk Kutusu

Khan, Porki gibi 90-120 günlük harika yavrucuklara sahip olmak isteyenlerin tek adresi yavrucuk kutusudur. Yavrucuk Kutusu çıktığında onu açmak yerine satmayı da düşünebilirsiniz. Yavrucukların yanında kutudan Büyülü Metal, Kutsama Kağıdı, İnci gibi özel eşyalar da çıkartabilirsiniz.

Kuzeyin Sandığı

Kuzeyin Sandığı da size Knuud adlı bir mühür yani yavrucuk verebilecek kadar önemli bir sandıktır. Knuud hayaliyle yanıp tutuşanlar amorti ikramiyesi olarak Büyülü Metal, Demircinin El Kitabı, Arttırma Kağıdı, Kutsama Kağıdı gibi harika itemler kazanabilirler.

Bayram Sandığı

Noel Kostümleri oyundaki en nadir kostümlerden olmasa da seveni çok olan kostümlerdir. Bayram Sandığı sayesinde noel kostümlerine erişebilir ve diğer sandıklarda olduğu gibi Büyülü Metal, Demircinin El Kitabı gibi eşyalar da kazanabilirsiniz. Eğer sandıktan Tanrıçanın Göz Yaşı çıkarsa biraz şanssızsınız demektir.

Sonsuz Kış Sandığı

Buz Ankası çıkarma ihtimaliniz olan sandık Sonsuz Kış Sandığıdır ve bu sandık da Metin2 Enigma Kutusu içeriği arasında kendisine yer bulmaktadır. Buz Ankası Kafesi yanında Kritik Vuruş, Delici Vuruş gibi tüketilebilir nesneleri de kazanabilirsiniz.

Güç Sandığı

Güç Sandığı Metin2 Enigma Kutusu içeriği arasında saydığımız sandıklar arasındaki en garip sandıktır. İçerisinde Kutsama Kağıdı gibi özel nesneler olduğu gibi aynı zamanda Kaplan Mührü gibi farklı renklerde kaplanların olduğu bir içeriği de karşınıza çıkartabilir.

Metin2 Enigma Kutusu Nerede Bulunur?

Metin2 Enigma Kutusu içeriğini sizlerle paylaştıktan sonra Metin2 Enigma Kutusundan ne çıkar sorusuna da yanıt verdik. Ancak Metin2 Enigma Kutusundan ne çıkar sorusunda kendi aradıkları itemleri bulan oyuncular doğal olarak Metin2 Enigma Kutusu içeriğine nasıl erişebileceklerini merak ediyorlar. Metin2 Enigma Kutusu nerede bulunur?

Metin2 Enigma Kutusu önemli zamanlarda Nesne Market’e gelmektedir. Eğer Metin2 Enigma Kutusu içeriğine erişmek istiyorsanız doğru zamanda Nesne Marketi açmalı ve 32 Ejder Parası karşılığında Enigma Kutusunu satın almalısınız. Nasılsa artık Metin2 Enigma Kutusundan ne çıkar biliyorsunuz, kaç tane alacağınız size kalmış.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir