Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaTinderTinder Match Ne Demek?

Tinder Match Ne Demek?

Global çapta büyük popülaritesi olan Tinder, arkadaş bulma uygulamalarının başında gelmektedir. Sizler için Tinder Match ne demek aktarıyorum.

Tinder’ın kendi sloganı olan Match, Chat, Meet türkçe karlışığına gelecek olursak, Eşleş, Mesajlaş, Buluş olacaktır. Uygulamanın amacı kişileri önce görünüş olarak beğenmeniz, sonrasında kafa yapısı olarak uyuşmanız üzerine kuruludur.

Tinder Eşleşme Nasıl Olur?

Tinderda eşleşme işlemi beğendiğiniz kişinin sizi de beğenmesiyle olur ya da tam tersi şekilde sizi beğeneni beğenmeniz gerekmektedir. Eğer Tinder premiumunuz varsa sizi beğenenleri daha önceden görüp match olabilirsiniz.

Tinder Match Ne Demek?

Tinder Match Ne Demek?

Tinderda karşılıklı eşleştikten sonra yani birbirinizi beğenirseniz eşleşmiş olursunuz buna da Tinder Match denir. İngilizce versiyonunda da zaten eşleşme olduğunda It’s a Match yazısıyla karşılaşırız. Bunu direk türkçe çevirisi zaten Bu bir eşleşme!. Karşılıklı beğeniden sonra artık birbirinize ücretsiz olarak mesaj atabilirsiniz.

Eğer tinder kullanmaktan sıkıldıysanız Tinder benzeri uygulamalar yazımıza göz atabilirsiniz.

Tinder Eşleşme Paralı Mı?

Tinder eşleşme işlemi karşılıklı beğeninin sonucunda match olursunuz. Tinder ücretsiz olarak eşleşeceğiniz bir uygulamadır. Eğer premium versiyonunu kullanıyorsanız avantaj olarak sizi beğenenleri beğenebilir, match şansınızı arttırabilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir