Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunPubgPUBG İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

PUBG İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile gibi online oyunlarda kullanıcı isimleri oldukça önemlidir. Eğer isminizden memnun değilseniz PUBG isim değiştirme nasıl yapılır öğrenmelisiniz. PUBG Mobile isim değiştirme rehberimiz sayesinde hiçbir sorun yaşamadan kullanıcı adınızı değiştirebileceksiniz.

PUBG İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

PUBG İsim Değiştirme Nasıl Yapılır

Online oyunlarda kullandığınız isimler sadece sizi tanımlamakla kalmaz, aynı zamanda rakibinizi etkilemek, sosyal çevre yapmak için de oldukça önemlidir. PUBG Mobile gibi eski bir oyunda hesabınız ve kullandığınız isminiz çok eski olabilir. Tam da bu nedenle PUBG Mobile isim değiştirmek istiyor olabilirsiniz. En havalı PUBG isimlerine sahip olmak için, PUBG isim değiştirme nasıl yapılır;

 • PUBG Mobile oyununu başlatın.
 • İsmini değiştirmek istediğiniz PUBG Mobile hesabına giriş yapın.
 • Ekranda gördüğünüz menüden Envanterinizi açın.
 • Kutunuzu açın.
 • İsim Yenileme Kartı’nız varsa üzerine dokunun.
 • Eğer İsim Yenileme Kartı’nız yoksa PUBG Mobile mağazasından kartı satın alın.
 • İsim Yenileme Kartı’na dokunduktan sonra “Kullan” deyin.
 • Yeni PUBG Mobile isminizi yazın.
 • Onaylayın ve ana ekrana dönün.

Yukarıdaki adımları doğru sırayla ve hatasız şekilde uyguladığınızda PUBG Mobile isim değiştirme konusunda sorun yaşamadan başarıya ulaşacaksınız. Tüm adımları doğru atmanız rağmen PUBG isim değiştirme konusunda sorun yaşıyorsanız PUBG Mobile Destek ekibiyle görüşmeniz en doğrusu olacaktır. Destek ekibine yazmadan önce PUBG isim değiştirme kurallarına uyduğunuzdan da emin olmalısınız.

PUBG Mobile İsim Değiştirme Kuralları Nelerdir?

PUBG kullanıcı adı değiştirme oldukça basit bir işlemdir ancak yazılı olarak belirtilen bazı kurallara uymadığınız durumlarda yeni kullanıcı adınız kabul görmeyecektir. PUBG Mobile nick değiştirme aşamasında sorun yaşamamak için PUBG Mobile isim değiştirme kurallarına dikkat etmelisiniz. PUBG isim değiştirme şartları;

 • Minimum harf sayısından daha az harf kullanmamalısınız,
 • Maksimum harf sayı sınırını aşmamalısınız,
 • Özel harfler kullanırken harfin geçerli olduğundan emin olmalısınız,
 • PUBG Mobile isminizin başkası tarafından kullanılmadığından emin olmalısınız,
 • Seçtiğiniz ismin son kararınız olduğunu tekrar kontrol etmelisiniz.

PUBG Mobile oyuncularının isim değiştirmek konusunda ne kadar istekli olduğunun farkındayız. Ancak ne kadar PUBG Mobile kullanıcı adı değiştirmeyi isterseniz isteyin bazı kurallara uymak zorunda olduğunuzu unutmamalısınız. Sevdiğiniz ismi kullanabilmek için PUBG kullanıcı ismi değiştirme kurallarına uyduğundan emin olmalısınız. PUBG nick değiştirme kuralları herkesin iyiliği içindir.

PUBG İsim Değiştirmek Ücretsiz Mi?

PUBG İsim Değiştirmek Ücretsiz Mi

PUBG kullanıcı adı değiştirme adlı içeriğimizi okurken tüm bunları yapmak için neye ihtiyacınız olacağını sorguluyorsunuzdur diye düşünüyoruz. Ne yazık ki PUBG Mobile nick değiştirmek ücretsiz mi sorusuna evet yanıtını veremiyoruz. PUBG Mobile kullanıcı adı değiştirme adımlarının bir ücreti var. PUBG Mobile isim değiştirme hakkı bazı etkinliklerde ücretsiz olarak da yapılabilir.

PUBG Mobile ismi değiştirme nasıl yapılır başlığında da bahsettiğimiz gibi isminizi değiştirmek için “İsim Yenileme Kartı”na ihtiyacınız olacak. PUBG Mobile kayıt olduğunuzda size ücretsiz bir İsim Yenileme Kartı verilecektir ancak sonrasında yapacağınız değişikler için tekrardan İsim Yenileme Kartı satın almanız gerekecek. PUBG Mobile Royale Pass sayesinde de ücretsiz olarak nick değiştirebilirsiniz.

PUBG Kullanıcı Adı Değiştirme Kaç UC?

Sizlerle paylaştığımız rehber sonrasında artık PUBG isim değiştirme hakkında neredeyse her türlü konuya hakimsiniz. Ancak tüm bunları başarıyla hayata geçirmek için öncelikle bedelini öğrenmeniz gerekmektedir. PUBG Mobile İsim Yenileme Kartı ortalama 180 UC karşılığında mağazada satılmaktadır. PUBG kullanıcı adı değiştirme oldukça ucuzdur.

PUBG Nick Değiştirirken Nelere Dikkat Edilmeli?

PUBG isim değiştirme rehberimizi okurken aklınıza takılması muhtemel bir diğer konu da PUBG nick değiştirirken nelere dikkat etmeniz gerektiğidir. Yeni bir isim seçme aşamasında karşınızdaki oyuncuları kıracak terimlerden, küfür ve hakaretlerden, ırkçılık, cinsiyetçilik gibi ayrıştırıcı kelimelerden uzak durmalısınız.

Tüm bu konulara dikkat ettiğinizde PUBG isim değiştirme sürecinde hiçbir problem yaşamazsınız. Sizlerle paylaştığımız yöntemler, PUBG Mobile isim değiştirme adımları sayesinde hayalinizdeki kullanıcı adına kavuşmuş olacaksınız. Şimdilik içeriğimizi sonlandırıyoruz, aklınıza takılanları yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir