Cuma, Mart 29, 2024
Ana SayfaOyunPubgPUBG Mobile Fatih Kaç Puan?

PUBG Mobile Fatih Kaç Puan?

PUBG Mobile gibi rekabetçi bir oyundaki ligler, sıralamalar oldukça önemlidir. PUBG Mobile fatih kaç puan diye sorulmasının temel nedeni de bu rekabettir. Siz de ilk sıralardaki oyuncularla yarışmak istiyorsanız PUBG fatih kaç puan sorusuna yanıt bulmalısınız.

PUBG Mobile Fatih Kaç Puan?

PUBG Mobile Fatih Kaç Puan

Rekabet seviyesi yüksek oyunlarda oyuncuların en çok düşündüğü konuların başında ligler ve dereceler gelmektedir. PUBG Mobile oyuncularının da sıralama konusunda sık sık PUBG Mobile fatih kaç puan diye sormasına şaşırmamak gerekiyor. PUBG gibi rekabet düzeyi yüksek oyunlarda en yüksek sıralama merak konusu olmaktadır.

Yıl bazlı aramaların nedeni oyuncuların yıllara göre PUBG Mobile Fatih aşamasında kaç puan toplandığını anlamaktır. İlk 500 oyuncu arasına girerek Fatih olan oyuncular ortalama 7000 puan oluyorlar. PUBG Mobile fatih kaç puan sorusunun yanıtı da doğal olarak 7.000 – 10.000 puan arası olacaktır. Dileriz en kısa sürede siz de Fatih olabilirsiniz.

PUBG Mobile sezon ne zaman bitiyor adlı içeriğimizi de okuyarak yeni sezonun ilk fatih rütbesine çıkacak oyuncuları arasına katılabilir, en azından hangi oyuncuların bu başarıya ulaşacağını öğrenebilirsiniz. PUBG Mobile fatih kaç puan sorusuna aldığınız yanıtlardan sonra yeni sezonda rütbe kasmaya ne dersiniz? PUBG rütbelerinin tamamına Yeni Güncelleme ile erişebilirsiniz.

PUBG Mobile Nasıl Fatih Olunur?

PUBG Fatih kaç puan sorusuna verdiğimiz yanıtlar sırasında hayaliniz olan Fatih aşamasında sizlerin de çıkmanızı ümit ettiğimizi söylemiştik. Peki, PUBG Mobile oynarken nasıl fatih olacaksınız? Fatih olma şartlarından haberdar değilseniz kolayca öğreneceğinizden emin olabilirsiniz.

 • Bronz
 • Gümüş
 • Altın
 • Platin
 • Elmas
 • Taç
 • As
 • Fatih

PUBG Mobile fatih aşamasına girmek için öncelikle yukarıdaki liglerde gördüğünüz As rütbesine kadar yükselmelisiniz. As PUBG Mobile oyuncuları arasına girdikten sonra bolca puan biriktireceksiniz. Sunucunuzdaki en yüksek puanlı 500 oyuncu arasına girdiğinizde Fatih rütbesine erişecek, fatih olacaksınız.

PUBG Mobile Sıralamaya Nasıl Bakılır?

Artık PUBG Mobile fatih kaç puan biliyorsunuz ama kendi rütbeniz ve puanınız da dahil olmak üzere sıralamaya nasıl bakacağınızı biliyor musunuz? PUBG Mobile rütbe sıralamasına bakmayı öğrendiğinizde PUBG fatih kaç puan sorusunun yanıtını kendi kendinize öğrenebilirsiniz.

 • PUBG Mobile oyununu açın ve hesabınıza girin.
 • Menüde bulunan “Mevcut Simgeler” butonuna tıklayın.
 • Açılan ekranda kendi sunucunuzdaki rütbe ve sıralamaları göreceksiniz.

PUBG Mobile fatih kaç puan adlı rehber içeriğimizde fatih rütbesiyle ilgili her türlü bilgiyi sizlerle paylaşmaya çalıştık. Hala yanıtlanmayan sorularınız varsa yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Sizlere yanıt vermek için sabırsızlandığımızdan emin olabilirsiniz. Şimdilik içeriğimizin sonuna geldik.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir