Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunPubgPUBG Rütbe Sıralaması

PUBG Rütbe Sıralaması

PUBG Mobile gibi rekabetçi oyunların temelinde lig, seviye, rütbe atlamak gelmektedir. PUBG rütbe sıralamasını öğrenmeden hayal ettiğiniz kadar yükselme konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Daha iyi bir PUBG oyuncusu olmak için öğrenmeniz gerekenleri yanıtladık.

PUBG Rütbe Sıralaması Nedir?

PUBG Mobile rütbe sıralamasını sizlerle paylaşmadan önce sıralamanın ne anlama geldiğini, ne olduğunu anlatmak istiyoruz. PUBG Mobile rütbe sıralaması, rekabetçi oyunlarda aldığınız galibiyetler, yenilgilere göre yerleştiğiniz ligler, sıralamalardır. Kendi yetenek grubunuzda oynama imkanı sağlar ve yükselmenize imkan tanır. PUBG kademeleri geçelim.

PUBG Rütbe Sıralaması ve Puanları

PUBG Rütbe Sıralaması ve Puanları

PUBG oynarken denk gelebileceğiniz rütbelerin tamamı daha öncesinde bellidir ve çok büyük bir değişiklik olmadığında yenileri eklenmeyecektir. Aşağıdaki sıralamaya bakarak da anlayabileceğiniz gibi belirli puanlara ulaşarak hiç zorlanmadan rütbenize atanabilir sonrasında rütbe çıkıp, düşebilirsiniz. PUBG rütbe sıralaması;

  • Gümüş: 1200 – 1699
  • Altın: 1700 – 2199
  • Platin: 2200 – 2699
  • Elmas: 2700 – 3199
  • Taç: 3200 – 3699
  • As: İlk 500
  • Fatih: İlk 500

İlk oynayacağınız sıralamalı karşılaşmalar sonucunda bir rütbeye atanacaksınız. Ancak düşük rütbenizden utanmayın veya umutsuzluğa kapılmayın. Çok kısa bir süre içerisinde üst rütbelere yükselebilir, kendinizi daha iyi oyuncular arasında sınayabilirsiniz. PUBG rütbe sıralamasındaki rütbeleri daha yakından tanıyalım. PUBG kademelerini yakından tanımanın faydalarını göreceksiniz.

Gümüş

Gümüş

PUBG rütbe sıralamasının en düşük rütbesi gümüştür. Çoğu oyunda da karşımıza çıkan gümüş liginde bolca bot oyuncu vardır. Botları kolaylıkla öldürerek, karşınıza çıkacak oyuncularla da rekabete girerek bir üst rütbelere kolayca çıkabilirsiniz. PUBG Mobile gümüş rütbesinde V-VI-III-III ve I olmak üzere 5 ayrı alt lig bulunur.

Altın

Altın

Gümüş rütbesinde olduğu gibi PUBG rütbe sıralamasının altın aşamasında da bolca bot bulunmaktadır. Yine sadece botları yenerek ilerleyebileceğiniz bir lig olsa da Gümüş rütbesine göre daha zorludur. Çoğu PUBG liginde olduğu gibi Altın rütbesinde de 5 ayrı alt lig aktif olarak bulunmaktadır.

Platin

Platin

Botların oldukça azaldığı Platin aşamasında artık gerçek oyuncularla ciddi rekabetiniz başlayacaktır. Oyuncularla karşılaşacağınız için oyunlar zorlu ve eğlenceli geçecektir. Platin rütbesinde de diğer rütbelerimiz gibi beş farklı alt rütbe bulunmaktadır.

Elmas

Elmas

Elmas rütbesine yükseldiğinizde profesyonel oyuncularla oynamaya çok yaklaştınız demektir. Kendinizi daha da geliştirmek için botsuz karşılaşmalarda farkınızı göstermelisiniz. Böylece daha üst rütbelere yükselebilirsiniz. Elmas rütbesinde beş farklı rütbe bulunur.

Taç

Taç

Taç aşaması yıllar önce PUBG Mobile için en yüksek seviyelerden bir tanesiydi. Gelen güncellemelerden sonra Elmas rütbesi gibi beş farklı ligden oluşan ve gayet iyi oyuncuların olduğu bir rütbe haline geldi.

As

As

Profesyonel oyunculuğa girişin kapılarını açan PUBG rütbe sıralaması söz konusu olduğunda aklınıza hemen As rütbesi gelmelidir. Sadece Fatih oyuncularından sonraki ilk 500 oyuncunun girebildiği bu rütbe her gece 00:00’da yenilenmektedir.

Fatih

Fatih

Fatih aşamasına geldiğinizde profesyonel oyuncularla karşılaşabileceğinizi unutmamalısınız. PUBG rütbe sıralamasının en iddialı rütbesinde kaliteli oyunlar görecek, sandığınızdan çok daha zorlanacaksınız. Fatih rütbesi kaç puan öğrenmek isteyebilirsiniz. Fatih rütbesi de her gece 00:00’da yenilenmektedir.

PUBG Mobile Rütbe Nasıl Atlanır?

Rütbeler hakkında konuşurken PUBG Mobile oyuncularını bilgilendirmek adına bazı benzer sorulara yanıt vermek istiyoruz. Sizler için sıraladığımız, açıkladığımız rütbeler arasında ilerlemek, daha iyi rütbelere çıkmak istiyorsanız PUBG Mobile rütbe nasıl atlanır öğrenmelisiniz.

PUBG Mobile rütbenizi arttırmak için sizlerle paylaştığımız puanlara ulaşmalısınız. Yani 2000 puan olan bir Altın rütbesi oyuncusu 2199’puanı geçtiği anda Platin rütbesine geçiş yapar. Kısacası rütbe atlamak için bolca karşılaşma kazanmalı, karşınızdaki rakipleri düşürmelisiniz.

PUBG Mobile Rütbe Düşme Var Mı?

PUBG Mobile oynarken sadece rütbe atlamak, bolca oyun kazanmak gibi olumlu durumlar yoktur. PUBG oynarken karşılaşabileceğiniz en üzücü durumların başında rütbe düşmek vardır. Eğer mevcut rütbenizin en alt sınır puanının da altına düşecek olursanız bir alt lige düşersiniz.

Şimdilik PUBG rütbe sıralaması adlı içeriğimizin sonuna geldik. Konu hakkında merak ettiğiniz farklı sorular varsa yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Böylece sizler için güncel ve doğru içerikler üretmeye devam edebiliriz.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir