Cumartesi, Mart 30, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaSnapchatSnapchat Gizli Hikaye Nedir?

Snapchat Gizli Hikaye Nedir?

Bir çok sosyal medyada bulunan gizli hikaye özelliği Snapchat üzerinde de bulunmaktadır. Snapchat gizli hikaye nedir bu yazımızda aktarıyorum.

Snapchat Gizli Hikaye Nedir?

Snapchat gizli hikaye, sadece sizin görebileceğiniz ve sizin izninizle kimlerin görebileceğini seçtiğiniz özel hikayelerdir. Bir örneği de instagram platformunda ‘yakın arkadaşlar’ olarak geçer. Snapchat üzerinde de aynı mantıkla çalışmaktadır. Oluşturduğunuz gizli hikayeye snapler ekleyebilir ve kimin göreceğini seçebilirsiniz.

Gizli hikayeleriniz sizin izin vermediğiniz kimseye gözükmez ve izin verdiklerinizde de Snap hikayelerinde normal karışık şekilde gözükürler.

Snapchat Gizli Hikaye Nasıl Yapılır?

Snapchat Gizli Hikaye Nasıl Yapılır?

Gizli hikayeler, hikayelerim altında bulunmaktadır. Eğer yeni bir gizli hikaye ekleyecekseniz, ‘Yeni gizli hikaye’ kısmına tıklayarak kimlerin görebileceğini seçebilirsiniz. Daha sonrasında bu hikayene kataloğuna bir ad vermeni isteyecek. Burada istediğiniz zaman sadece senin belirlediğin kişilerin görebileceği hikayeler paylaşabilirsin.

İstersen de olan hikayenin yanında bulunan üç noktaya tıklayarak ‘Hikaye Ayarları’ kısmına girip bu hikaye setinin kimler tarafından görülebileceğini seçebilirsin. Ayrıca arkadaşlarınızın sizinle gizli hikaye paylaştığını da hikayeler üzerinde bulunan kilit işaretinden anlayabilirsiniz. Hikaye gizleme işlemi için daha fazla detayı diğer yazımızda bulabilirsiniz.

Snapchat Gizli Hikaye Nasıl Yapılır?

Snapchat gizli hikaye nedir yazısı şimdilik bu kadar, sizin de sormak istediğiniz başka şeyler olursa iletişime geçebilirsiniz. Eğer snapchat üzerinden daha fazla gizlenmek isterseniz de konum kapatma ayarlarına buradan bakabilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir