Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunPubgPUBG Liyakat Yükseltme

PUBG Liyakat Yükseltme

PUBG Mobile oyuncuları liyakat puanı konusunda bazen desteğe ihtiyaç duyuyorlar. PUBG liyakat yükseltme nasıl yapılır diye araştırma yapmak zorunda kalıyorsanız, PUBG Mobile liyakat puanınız düşmüş demektir. PUBG liyakat puanı yükseltmeyi aktaracağız.

PUBG Liyakat Yükseltme Nasıl Yapılır?

PUBG Liyakat Yükseltme Nasıl Yapılır

PUBG Mobile liyakat puanınızı yükseltmek istiyorsanız aslında yapmanız gereken şey oldukça basittir, daha fazla PUBG oynayın. PUBG oynarken yapacaklarınız doğrudan PUBG liyakat yükseltme konusunda sizlere yardımcı olacaktır. PUBG liyakat yükseltmek için PUBG Mobile oynamalı ve sıralamaya girmelisiniz.

  • İlk 10: 3 Puan
  • İlk 11-50: 2 Puan
  • İlk 51-100: 1 Puan

Listemizde de görebileceğiniz gibi aslında sadece ilk 100’e girmeniz bile PUBG liyakat yükseltme konusunda en azından bir puan kazanmanızı sağlayacaktır. Bu durumda hem iyi karşılaşmalar geçirmek hem bol bol PUBG oynamak liyakat puanınızı arttırmaktadır. Eğer liyakat puanınızı düşürecek davranışlarda bulunmuyorsanız.

PUBG Liyakat Puanı Neden Düşer?

PUBG liyakat artışı yapılabildiği gibi PUBG liyakat puanı düşmesi de oyunda mevcuttur. Eğer PUBG Mobile oynarken bazı davranışlarınıza dikkat etmiyor, takım arkadaşlarınıza zarar veriyorsanız liyakat puanınızda ciddi bir düşük gözlemleyebilirsiniz.

  • Rakibe destek vermeniz,
  • Hile veya üçüncü parti yazılım kullanmanız,
  • Takımdaşlarınızı öldürmeniz, yaralamanız,
  • Küfür ve hakaret nedeniyle ban yemeniz,
  • Hakaret içerikli isim kullanmanız, PUBG isim değiştirme işlemini yaparak cezadan kurtulabilirsiniz,

Liyakat puanı düşürmemek için neler yapmamanız gerektiğini de artık biliyorsunuz. PUBG oynarken kendinize bazı sınırlar koymak, verimli oynamaya çalışmak liyakat puanı konusunda sorun yaşamamanızı sağlayacaktır. Kurallara uyun ve bol bol PUBG oynayın.

PUBG Mobile Liyakat Puanı Nedir?

PUBG Mobile liyakat yükseltme konusunda sizlerle paylaştıklarımızı daha da önemli, verimli hale getirmek için PUBG liyakat puanı nedir sorusuna da yanıt vermemiz gerektiğini düşünüyoruz. PUBG Mobile liyakat, oyuncuların davranışları gereği aldıkları puanlardır.

Liyakat puanı sayesinde kendi puanınıza yakın oyuncularla eşleşir, sezon sonlarında kaliteli ödüller alırsınız. Eğer PUBG liyakat puanınız çok fazla düşüşe geçerse sizin gibi çok düşük puanlı oyuncularla oynar, toxic bir karşılaşma içerisinde kendinizi bulursunuz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir