Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunForza HorizonForza Horizon 4 Unutulmuş Araçlar

Forza Horizon 4 Unutulmuş Araçlar

Forza Horizon oynarken birçok aracı keşfetmenin heyecanını yaşıyoruz. Forza Horizon 4 unutulmuş araçlar ise bu heyecanı zirveye taşıyor diyebiliriz. Haritada gizli araçları aramak ve bulmak çok zevkli, bulamamak biraz yorucu tabi.

Forza Horizon 4 Unutulmuş Araçlar Nerede?

Forza Horizon 4 Unutulmuş Araçlar

Forza Horizon 4 yıllar önce yayınlandığından beri özellikle keşfedilmeyi bekleyen araçlarla oyuncularına harika bir haz yaşatıyor. Haritada gezinerek bulabileceğiniz Forza Horizon 4 unutulmuş araçları sizlerle paylaşmak istiyoruz. Galerimizdeki araçlara haritadan ulaşabilir, drone ile dolaşarak çok daha hızlı etkileşime girebilirsiniz.

Haritada işaretlediğimiz bölgelere giderek Forza Horizon 4 unutulmuş araçlara kolayca ulaşabilirsiniz. Bazı araçların sadece belirli mevsimlerde ortaya çıktığını unutmamalısınız. Kışın geçerli olan bir aracı yazın arayacak olursanız doğru konuma gitseniz bile bulamayabilirsiniz. Unutulmuş araçlar Forza Horizon 4 en hızlı arabaları arasında değildir ama güçlüdürler.

Forza Horizon 4 Unutulmuş Araçlar Nasıl Bulunur?

Forza Horizon 4 unutulmuş araçların Forza haritasındaki konumunu artık biliyorsunuz. Fakat bu sizin için yeterli olmayacaktır. Öncelikle bu araçlara nasıl erişeceğinizi de biliyor olmalısınız. Unutulmuş araçları bulmak için;

  • Öncelikle hangi aracı bulmak istediğinizi seçin,
  • Resimlerde gördüğünüz konuma gidin,
  • Aracınızla dolaşmak yerine drone ile etrafta gezin,
  • Haritanızda bildirim çıkacaktır,
  • Bildirim çıkan yere aracınızla gidin ve keşfi tamamlayın.

Yukarıdaki adımları takip ettiğinizde Forza unutulmuş araçlarına kolayca erişebileceksiniz. Özellikle drone mekaniğini kullanmayı unutmamalısınız. Bütün haritada araçla gezinmeniz işinizi zorlaştırabilir.

Forza Horizon 4 Unutulmuş Araçlar Ne İşe Yarar?

Forza Horizon unutulmuş araçlar hakkında bunca bilgi verdikten sonra ne işe yaradıklarını ve oyuncuların neden onları aradığını da sizlerle paylaşmak istiyoruz. Unutulmuş araçlar kaliteli ve nadir araçlardır. Bu nedenle aslında bir işe yaramasalar da farklı araç kullanmak ve keyfinize bakmak için kullanılırlar.

Keşifleri tamamlayarak Forza Horizon 4 başarımlarını da tamamlamış, koleksiyonunuzu maksimum seviyeye getirmiş olursunuz. Böylesine kaliteli araçlar sayesinde görevleri de daha kolay yapabileceğinizi söylememiz gerekiyor. Forza Horizon 6 çıkana kadar koleksiyonunuzu tamamlamalısınız.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir