Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunPath of ExilePath of Exile 2 Ne Zaman Çıkacak?

Path of Exile 2 Ne Zaman Çıkacak?

Bir açık dünya aksiyon rol yapma oyunu olan Path of Exile, serinin devam oyununu duyurdu. Bu içeriğimizde Path of Exile 2 ne zaman çıkacak sorusuna yanıt verecek, PoE yeniliklerini sizlerle paylaşacağız. Daha fazla zaman kaybetmeyelim.

Path of Exile 2 Ne Zaman Çıkacak?

Path of Exile 2 Ne Zaman Çıkacak

Yeni oyunun duyurulmasının ardından doğal olarak PoE severler için Path of Exile 2 ne zaman çıkacak sorusu gündeme geldi. Eğer siz de serinin devam oyununu merak ediyorsanız yanıtlayalım. Path of Exile 2 7 Haziran 2024 tarihinde ücretsiz olarak oynanabilir olacak. Bu kadar az zaman kalmışken PoE resmi sitesini ziyaret etmek isteyebilirsiniz.

Ziyaretinizde henüz resmi duyurular, bazı erken erişim ve ön kayıt paylaşımları görmeyecek olursanız moraliniz bozulmasın. Path of Exile 2 çok kısa bir zaman içerisinde reklamlarla birlikte hayatımıza girecek. Herkes duyduğunda ise harika etkinliklerle Path of Exile 2 oynanmaya hazır olacaktır. Artık Path of Exile 2 ne zaman çıkacak biliyorsunuz.

Path of Exile 2 Neler Getirecek?

Path of Exile 2 gibi dev bir proje gelirken yanında neler getireceğini de neredeyse herkes merak ediyor. Aksiyonun doruklarına çıkacağımız, açık dünyanın keyfini süreceğimiz bir oyun olacağından eminiz. Tüm bunların yanında Path of Exile 2 kapılarını yeni oyunculara da açmak isteyecek gibi duruyor. PoE 2 ne zaman çıkacak değil, PoE 2 neler getirecek?

Path of Exile 2 ne zaman çıkacak diye soranların çoğu eski oyuncular, PoE hayranları olsa da yeni oyuncuların dikkatini çekmek için MMO dünyasında ciddi atılımlar yapılacağını düşünüyoruz. Eğer daha önce PoE deneyimini yaşadıysanız yeni oyundan çok tat alacak, yeni oyuncularla karşılaşacaksınız demektir.

Path of Exile Bire Ne Olacak?

Path of Exile 2 ne zaman çıkacak diye sorulmasının yanında hala Path of Exile 1 oynayanlar da bazı konuları merak ediyorlar. PoE 2 çıktığında PoE 1’de oyuncuları neler bekliyor diye düşünüyorsanız aslında hayatınızda pek büyük değişiklikler olmayacak. Path of Exile 1 artık geliştirilemeyecek olsa da hayatına devam edecek. PoE 2 ne zaman çıkacak artık biliyorsunuz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir