Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunPalworld Yerleşim Yerleri Best Base Locations

Palworld Yerleşim Yerleri Best Base Locations

Palworld base locations aramasını yapan Türk oyuncular Palworld yerleşim yerleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istediklerini tahmin ediyoruz. Eğer kurulacağınız konumun sizin için ne kadar değerli olduğunu tahmin ediyorsanız doğru adrestesiniz.

Palworld Yerleşim Yerleri – Palworld Best Base Locations

Palworld Yerleşim Yerleri - Palworld Best Base Locations

Palworld arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz harika bir açık dünya oyunudur. Böylesine devasa bir haritada nereye kurulduğunuz, Palworld yerleşim yerleri arasından nereyi tercih ettiğiniz oyun sonuna kadar hayatınıza etki edecektir. Öyleyse sizler için hazırladığımız Palworld base locationsa göz atalım.

  • Windswept Plateau
  • Hilldside
  • Twilight Dunes
  • Sealed Realm of the Guardian
  • Chillet Alpha Pal

Listemizde gördüğünüz yerleşim yerleri sizler için pek bir anlam taşımıyorsa bir harita ve koordinata da ihtiyacınız var demektir. Tabi ki bu konuda da sizlere yardımcı olmak istiyoruz. Palworld best base locationsları daha yakından inceleyecek, sizlerle paylaşacağız.

Windswept Plateau

Windswept Plateau

Windswept Plateau yani (230,-515) koordinatları yakınlarına yerleştiğinizde hem erken oyunda ihtiyacınız olan Pallara hemde kaynaklara kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Baskınlarda kolay korunabilir olması sayesinde de Windswept Plateau en iyi Palworld yerleşim yerleri arasında sayılmaktadır.

Hilldside

Hilldside

Palworld açık dünyasının başlarında ilk olarak demir ihtiyacınız olacaktır. Palworld en iyi yerleşim yerleri arasında olan Hilldside (7,-529) yakınlarına kurulduğunuzda demir ihtiyacınız çok basit şekilde karşılayabileceksiniz.

Twilight Dunes

Twilight Dunes

Twilight Dunes çevresinde yaşamanın, Palworld yerleşim yerleri olarak (-94,-119) yakınlarını seçmenin avantajlarını aslında Palworld kömür nerede bulunur adlı içeriğimizde sizlerle paylaşmıştık. Kömüre ve demire kolay erişmek için Twilight Dunes çok iyi tercih olacaktır.

Sealed Realm of the Guardian

Sealed Realm of the Guardian

(192,-38) koordinatlarını genel anlamıyla Sealed Realm of the Guardian konumu olarak kabul edebiliriz. Palworld base locations listelerinde kendisine hep yer bulan bu çevrede aynı zamanda Palworld black marketlerini de bulabilirsiniz.

Chillet Alpha Pal

Chillet Alpha Pal

Eğer farm yapmak, çiftlik Pallarınızı farm amaçlı kullanmak istiyorsanız Chillet Alpha Pal tam size göre bir Palworld yerleşim yerleri arasındadır demektir. (156,-395) koordinatları olarak verilebilecek bu konumda çok kaliteli bir çiftlik kurabilirsiniz.

Palworld Base Locations Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Palworld base locationsları sizlerle paylaşmamıza rağmen hala doğru konumu seçmekte zorlanıyorsanız tercih yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini düşünmelisiniz. Çok uzun bir liste yapmak mümkün ancak en önemlilere değinelim.

  • Kaynaklara uzaklık,
  • Güçlü pallara olan uzaklık,
  • Savunma kolaylığı,
  • Çiftlik kurulma potansiyeli,
  • Haritanın kalanına olan uzaklık,

Gördüğünüz gibi bir yerleşim merkezi seçerken onlarca farklı şeye dikkat etmeniz gerekmektedir. Tüm bunlar arasından hepsini pozitif etkileyen bir base locations bulmanız imkansızdır. Mesela haritaya olan uzaklığı sorunlu olan bir bölgeye kuruluyorsanız en hızlı Palworld bineklerine sahip olmalısınız.

Palworld Nereye Yerleşilir?

Palworld yerleşim yerlerini belirlemek konusunda sorun yaşıyorsanız en basit şekilde haritanın ortasına, kaynakların bol olduğu bir yere yerleşmeyi deneyebilirsiniz.

Palworld Başka Base Kurabilir Miyim?

Eğer ilk kurduğunuz baseden memnun değilseniz oranın base olmasını sağlayan Pal Base masasını yıkmalısınız. Kazma kullanarak yıkacağınız masayı daha sonra yeni yerleşim yerine kurabilirsiniz.

Palworld Kaç Base Kurulabilir?

Palworld base locationsların bu kadar değerli olmasının ana nedeni oyunda sadece bir tane baseiniz olabilmesidir. Başka bir base kurmak için ne yapmanız gerektiğine başka bir soruda yanıt vermiştik.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir