Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyuniPhone 12 PUBG Kaç FPS Verir?

iPhone 12 PUBG Kaç FPS Verir?

PUBG Mobile oynamak için yeni bir telefona ihtiyacınız varsa veya iPhone 12 PUBG kaç FPS verir diye sadece meraktan soruyorsanız içeriğimizi okuduğunuz için çok şanslı hissedeceksiniz. Sizler için iPhone 12 PUBG FPS değerlerini inceleyeceğiz.

iPhone 12 Özellikleri

iPhone 12 PUBG Kaç FPS Verir

iPhone 12 PUBG kaç FPS verir sorusuna en isabetli yanıtı vermek için öncelikle ürünün özelliklerini incelemeli ve tüm bu özelliklere göre bir fikir yürütmeliyiz. PUBG Mobile oynayacak için iPhone 12 özelliklerini inceledik ve güzel bir sunum hazırladık.

  • Ekran Boyutu: 6.1 inç
  • Dahili Depolama: 64 GB
  • RAM: 4 GB
  • Batarya Kapasitesi: 2815 mAh
  • Hat Sayısı: Çift
  • 5G: Var

Gördüğünüz gibi iPhone 12 pek güncel olmayan bir cep telefonudur. Ancak Apple ürünlerinin çoğunda olduğu gibi döneminin ötesinde olduğu için işinize elbette yarayacaktır. iPhone 12 PUBG Mobile kaç FPS sorusuna özellikle RAM değeri ışığında yanıt vereceğiz.

iPhone 12 PUBG Kaç FPS Verir?

Artık iPhone 12 PUBG kaç FPS verir tahmin etmek için yeterli bilgiye sahibiz. Öncelikle RAM değerini dikkate alacağımızı söylemiştik. Listemizde de görebileceğiniz gibi iPhone 12 PUBG FPS değerine etki edecek RAM değeri olarak 4 GB göze çarpıyor.

4 GB RAM kullanan cep telefonları yani iPhone 12 PUBG Mobile 60 FPS verecektir. Kimi zamanlarda 60 FPS’in altına düşeceğini de üzülerek söylemek zorundayız. PUBG Mobile 60 FPS veren telefonlar listemizde hangi cihazların düzenli olarak 60 FPS vereceğini söylemiştik ve listede iPhone 12 de vardı.

iPhone 12 PUBG Oynanır Mı?

RAM değerini ve diğer iPhone 12 özelliklerini göz önüne alarak iPhone 12 PUBG kaç FPS verir sorusuna 60 FPS yanıtını vermiştik. 60 FPS aldığınız bir cep telefonu ile rahatlıkla PUBG Mobile oynayabilirsiniz. Oyun içerisinde bazı kısıtlamalar olsa da PUBG Mobile oynamanıza engel olmayacaktır.

Eğer çok daha iyi şartlarda PUBG Mobile oynamak istiyorsanız, iPhone 12 PUBG Mobile kaç FPS yanıtı sizin için yeterli değilse PUBG 90 FPS veren telefonlar listemizi kesinlikle incelemelisiniz. Çok daha kaliteli cihazlara belki daha ucuza sahip olabilirsiniz.

iPhone 12 Benzeri PUBG Telefon Önerileri

iPhone 12 PUBG kaç FPS içeriğimizin sonuna gelirken konu hakkında birkaç öneride bulunmak, seçim yaparken işinizi kolaylaştırmak istiyoruz. iPhone 12 kaç FPS diye soranlar için benzer telefon önerilerimiz var. Özellikle Vivo Y22s ile çok daha kaliteli PUBG Mobile oynayabilirsiniz.

Şimdilik içeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Önerilerimiz ve listelerimiz aklınızı daha çok karıştırıyorsa henüz yeni bir ürün almaya hazır değilsiniz, daha çok düşünmeniz lazım demektir. Sizlerle iPhone 12 kaç FPS PUBG oynatır sorusuna yanıt aradık.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir