Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunPalworldPalworld Black Market Nerede?

Palworld Black Market Nerede?

Pokemon hayranlarının ve açık dünya oyun severlerin merakla beklediği Palworld sonunda çıktı, yanında bazı sorularla. Bu içeriğimizde Palworld black market nerede sorusuna yanıt verecek sizler için oyundaki tüm black market lokasyonlarını paylaşacağız.

Palworld Black Market Nerede?

Palworld Black Market Nerede

Palworld Türkçe Yamasını kullanmayan oyuncuların Palworld Black Market Locations aramasını yaptığını biliyoruz ancak oyun Türkçe olmasa da rehber içeriklerimizi Türkçe yaparak Türk Palworld oyuncularının işini biraz daha kolaylaştırmak istiyoruz. Palworld oyununda bulunan tüm black marketleri sıraladık. Palworld Black Market Locations;

  • Abondoned Mineshalf
  • Sealed Realm of the Frozen Wings
  • Sealed Realm of the Winged Tyrant
  • Mount Flopie Summit
  • Ruined Fortress City
  • Duneshelter
  • Icy Weasel Hill

Listemizde gördüğünüz her türlü Palworld Black Market için Palworld Black Market nerede sorusuna da yanıt verecek, bahsettiğimiz, listemizdeki marketleri çok daha kolay şekilde bulmanızı sağlamaya çalışacağız. Hangi markete daha yakınsanız ona gitmeniz gerekecek ancak hepsine uzaksanız Palworld en hızlı binekler adlı içeriğimizden faydalanabilirsiniz.

Pawlorld Abondoned Mineshalf Black Market Location

Pawlorld Abondoned Mineshalf Black Market Location

Desolate Church teleport noktasından batıya doğru koşun. Hemen karşınızda bir uçurum göreceksiniz. Uçurumdan aşağıya inip doğuya doğru devam ettiğinizde Terkedilmiş Maden Kuyusunun girişini ve doğal olarak listemizde ilk Black Market’i bulacaksınız.

Pawlorld Sealed Realm of the Frozen Wings Black Market Location

Pawlorld Sealed Realm of the Frozen Wings Black Market Location

Penking’in yaşadığı zindanı biliyorsanız Palworld Black Market nerede diye sormanıza gerek yok demektir. Zindandan güneydoğuya doğru ilerleyerek karaborsa marketini zorlanmadan bulabilirsiniz.

Pawlorld Sealed Realm of the Winged Tyrant Black Market Location

Pawlorld Sealed Realm of the Winged Tyrant Black Market Location

Herhangi bir denizi geçmeden, haritanın kuzeyine doğru ilerleyecek olursanız (-293,-188) koordinatlarına ulaşabilirsiniz. Doğru koordinata baktığınızda Palworld black market nerede sorusuna yanıt olarak verdiğimiz üçüncü karaborsacıyı yerinde bulacaksınız.

Pawlorld Mount Flopie Summit Black Market Location

Pawlorld Ruined Fortress City Black Market Location

Mount Flopie Summit teleport binasından batıya doğru yürüyün. Hemen karşınıza bir şelale çıkacak. Şelaleyi gördüğünüzde Palworld black market nerede sorusuna yanıt bulduğunuzu anlayabilirsiniz. Şelalenin yakınlarında karaborsacıyı bulacaksınız.

Pawlorld Ruined Fortress City Black Market Location

Pawlorld Duneshelter Black Market Location

Ruined Fortress City yani harabe şehir yakınlarında dolaşacak olursanız çok fazla zaman kaybetmeden black marketi bulabilirsiniz. Harabe şehri bulduğunuzda biraz kuzey batıya doğru ilerleyerek kolayca markete ulaşabilirsiniz.

Pawlorld Duneshelter Black Market Location

Pawlorld Icy Weasel Hill Black Market Location

Duneshelter ışınlanma noktasından kuzey batıya doğru ilerleyin, şehrin surları dışarısında kolayca marketi bulacaksınız. Marketi ararken şehre girmediğinizden emin olmalısınız, gerisi gelecektir.

Palworld Black Market Nedir?

Bir daha Palworld black market nerede diye sormanıza gerek kalmaması adına sizlerle tam 7 tane Palworld black market lokasyonunu paylaştık. Palworld’ün açık dünyasında daha fazla karaborsacı bulunacak olursa onları da sizlerle haritalı olarak paylaşacağız.

Black marketler normal tüccarlardan satın alamadığınız değerdeki eşyaları satın almanıza yararlar. Tüccarların satmadıkları ve satın almadıkları ürünler Palworld black marketler aracılığıyla yüksek fiyata satılır veya alınırlar. Ne dersiniz, daha iyi Pallar için black markete ihtiyacınız olacak mı?

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir