Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunPalworld Blazamut Nerede Bulunur?

Palworld Blazamut Nerede Bulunur?

Palworld oyuncuları belirli başlı Palları ve bossları merak devasa açık dünyada bulmalılar. Palworld Blazamut nerede bulunur diye sorduklarında aramaktan sıkıldıklarında destek almak istediklerini anlayabiliyoruz. Bu içeriğimizde size yardımcı olacağız.

Palworld Blazamut Nerede Bulunur?

Palworld Blazamut Nerede Bulunur

Palworld Blazamut bir mekan bossudur ve o bölgeye girdiğinizden itibaren artık Blazamut’un misafirisiniz demektir. Ne yazık ki Blazamut misafirlerden pek hoşlanmıyor. Böyle bir durumda onu yenmeli ama öncesinde bulmalısınız. Palworld Blazamut nerede bulunur sorusuna yanıt vererek işe başlayalım.

  • Palworld Blazamut Lokasyonu: Güney Batı

Eğer Palworld haritasına gündüz bakacak olursanız onu haritanın en güney batısına çok yakın halde bulacaksınız. Ancak Blazamut geceleri hareket eden bir canlıdır ve çevreden uzaklaşabilir. Palworld Blazamut nerede bulunur sorusunun yanıtına bu nedenle doğrudan koordinat veremiyoruz ama haritamıza bakmanız yeterli olacaktır.

Palworld Blazamut Nasıl Yakalanır?

Palworld Blazamut nerede bulunur diye bu kadar çok sorulmasının nedeni Palworld en hızlı bineklerinin önemi ve Blazamut’un Palworld en güçlü Pallar listemizde kendisine yer bulmasıdır. Palworld Blazamut canı azaldıktan sonra Pal Topu ile yakalanır. Klasik Pal yakalama yöntemi diyebiliriz.

  • Leather: x30
  • Paldium Fragment: x40
  • Ingot:x20
  • Refined Ingot: x30

Palworld Blazamut nasıl bulunur diye sorma amacınız onun üzerine binmek ise yakalama işleminden sonra Blazamut eğeri yapmalısınız. Eğer için gerekli malzemeleri yukarıdaki listeden görebilirsiniz. Biraz fazla masraflı gibi görünseler de Blazamut’u sürmek için değeceğine emin olabilirsiniz, artık Palworld Blazamut lokasyonunu biliyorsunuz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir