Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunMobile Legends Hesaptan Çıkış Yapma

Mobile Legends Hesaptan Çıkış Yapma

Mobile Legends hesaptan çıkış yapma nasıl yapılır diye araştırıyorsanız yeni bir hesaba giriş yapacaksınız demektir. Böylesine büyük bir yenilik öncesi yardıma ihtiyacınız varsa yanınızdayız. Bu içeriğimizde MLBB hesap değiştirme işlemlerini anlatacağız.

Mobile Legends Hesaptan Çıkış Yapma

Mobile Legends Hesaptan Çıkış Yapma

Mobile Legends oyuncuları her zaman kendi cihazlarına, kendi hesaplarında oynamak istemiyorlar. Eğer farklı bir hesaba girmek istiyorsanız Mobile Legends hesap değiştirme konusunda yardıma ihtiyacınız var demektir. Öyleyse sizler için hazırladığımız içeriğimize göz atalım, Mobile Legends hesaptan çıkış yapma yöntemleri;

 • Mobile Legends Hesaptan Çıkış Yapma iOS
 • Mobile Legends Hesaptan Çıkış Yapma Android

Gördüğünüz gibi Mobile Legends hesap değiştirme işlemlerini iki farklı işletim sistemi için ayrı ayrı anlatacağınız. Android ve iOS kullanıcıları farklı adımlar bekliyor olsa da aslında MLBB hesap değiştirme adımları iki işletim sistemi için de oldukça benzerdir.

Yeni hesabınıza girerken en güçlü MLBB karakterlerini incelemek isteyebilirsiniz, ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz.

Mobile Legends Hesaptan Çıkış Yapma iOS

Mobile Legends: Bang Bang oyununu iOS işletim sistemi kullanan cihazlarda oynuyorsanız hesabınızdan çıkış yapmak konusunda bazı sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Mobile Legends hesap değiştirme konusunda sorun yaşamamak için hesaptan çıkış yapmalısınız.

 • Mobile Legends’i başlatın.
 • Profil resminize yani Avatarınıza dokunun.
 • Ayarlar seçenekleri arasından Hesap Merkezi’ne dokunun.
 • Karşınıza çıkacak ekranda “Tüm cihazlardan çıkış yap” butonuna tıklayın.
 • İşlemi sonlandırın ve hesabınızdan çıkış yapın.

Gördüğünüz gibi Mobile Legends iOS hesaptan çıkış yapma işlemleri oldukça kolaydır. Adımları uygularken bir hata yapmayacak olursanız sorunsuz şekilde hesabınızı değiştirebilir, başka bir Mobile Legends hesabına geçiş yapabilirsiniz.

Mobile Legends Hesaptan Çıkış Yapma Android

iOS işletim sistemlerinde olduğu gibi Mobile Legends Android işletim sistemlerinde de hesap değiştirmek isteyen oyuncularla doludur. Eğer siz de Android cihazlarda MLBB oynuyorsanız hesap değişikliği için Yeni Güncellemeyi takip etmelisiniz.

 • Avatarınıza, profilinize tıklayın.
 • Karşınıza açılacak Ayarlardan Hesap Merkezi’ni seçin.
 • “Tüm cihazlardan çıkış yap” seçeneğine dokunun.
 • İşlemi başarıyla tamamlayın.

Android cihazlarda da fazla zorlanmadan Mobile Legends hesap değiştirme işlemlerini başarıyla tamamlayabilirsiniz. Bu işlemleri doğru şekilde öğrendiğinizde artık istediğiniz zaman hesabınızdan çıkış yapıp, geri girebileceksiniz.

Mobile Legends Hesap Değiştirme Nasıl Yapılır?

Mobile Legends Hesap Değiştirme Nasıl Yapılır

MLBB hesap değiştirme nasıl yapılır diye soran okuyucularımız için de yanıt vermek istiyoruz. Hesap değiştirmek için biliyor olmanız gereken tek konu hesaptan çıkış yapmayı bilmektir.

Eğer hesabınızdan çıkış yapmayı biliyorsanız devamı oldukça kolay olacaktır. Mobile Legends hesabınızdan çıkış yaptıktan hemen sonra bir başka hesapla giriş işlemlerini yaparak MLBB hesap değiştirme işlemlerini tamamlamış olursunuz.

Mobile Legends Hesabına Nasıl Giriş Yapılır?

Mobile Legends hesabına giriş yapmak konusunda da yardıma ihtiyacınız varsa bu konuda birkaç noktaya değinmek istiyoruz. Mobile Legends hesaplarına giriş yapmak için oyunu başlatmanız ve devamında giriş bilgilerinizi doldurmanız yeterli olacaktır. Sizler için Mobile Legends hesap değiştirme işlemlerine göz attık. Başka sorularınız varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir