Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunLeague of LegendsLoL Giriş Yapma Sırasına Bağlanılamadı Çözüm

LoL Giriş Yapma Sırasına Bağlanılamadı Çözüm

League of Legends oyuncularının sık sık hatalarla karşılaşmadıklarını biliyoruz. Alışık olmadığınız bir diğer konu da LoL giriş yapma sırasına bağlanılamadı çözümünü aramaktır. Sizler için League of Legends giriş yapma sırasına bağlanma hatasını inceledik.

LoL Giriş Yapma Sırasına Bağlanılamadı Hatası Nedir?

LoL Giriş Yapma Sırasına Bağlanılamadı

LoL giriş yapma sırasına bağlanılamadı çözümünü sizlerle paylaşmadan önce hatanın ne anlama geldiğini aktarmak istiyoruz. Bildiğiniz gibi oyuncuların öncelikle League of Legends clientine bağlanması gerekmektedir. Aşırı yoğunluk olduğunda sıra sıra giriş yapılırken bazı oyuncular bu sıraya bağlanamıyorlar, sizin gibi. Özellikle Dereceli Sıfırlanma dönemlerinde çok sık rastlanan bir hatadır.

LoL Giriş Yapma Sırasına Bağlanılamadı Çözüm Yöntemleri

Konu hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz. Artık canınızı sıkan LoL giriş yapma sırasına bağlanılamadı hatasını çözmeye odaklanmanız gerekiyor. Sizler için çözüm olabilecek tüm adımları araştırdık. Kolaydan zora olacak şekilde tüm yöntemleri denemeli ve en kısa sürede sorunu çözüme kavuşturmalısınız.

  • League of Legends’i yeniden başlatmak,
  • Bilgisayarınızı yeniden başlatmak,
  • Bağlantınızı kontrol etmek,
  • Destek almak,

LoL giriş yapma sırasına bağlanılamadı çözüm yöntemleri arasından bir tanesini denemeye koyulmadan önce biraz araştırma yapmalısınız. Riot Games resmi sitesini ziyaret ederek sunucuların aktif olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Eğer League of Legends sunucularında bir sorun varsa giriş yapma sırası hatası alabilirsiniz.

League of Legends Yeniden Başlatın

Sunucularda bir sorun olmadığından eminseniz ilk olarak oyunu yeniden başlatmayı denemelisiniz. Kulağa basit ve anlamsız bir yöntem gibi gelse de çoğu oyuncu için çözüm olmaktadır.

  • League of Legends’i görev yöneticisi üzerinden tamamen kapatın.
  • LoL Clienti’ni tekrar başlatın ve hesabınıza giriş yapın.

Oyunu yeniden başlatarak LoL giriş yapma sırasına bağlanılamadı hatasını geçici olarak çözebilirsiniz. Düzenli olarak aynı hatayı alıyorsanız dosyaları kontrol etmeyi veya diğer çözüm yöntemlerimizi denemelisiniz.

Bilgisayarınızı Yeniden Başlatın

Bilgisayarınızı Yeniden Başlatın

Sadece League of Legends’i yeniden başlatmak LoL giriş yapma sırasına bağlanılamadı hatasını çözmenize yardımcı olmayabilir. Eğer hata hala devam ediyorsa komple bilgisayarınızı kapatıp yeniden başlatabilirsiniz. Yeniden başlatma sonrasını League of Legends sırasına girmeyi deneyebilirsiniz.

Bağlantınızı Kontrol Edin

İnternet bağlantınızda yaşanan anlık kopuşlar ve sapmalar da League of Legends’e bağlanırken hata almanıza neden olabilir. Bağlantınızın stabil olduğundan emin olmak için başka bir ağa bağlanmak da dahil olmak üzere tüm bağlantı kontrollerinizi yapmalısınız.

Destek Alın

LoL giriş yapma sırasına bağlanılamadı çözüm yöntemlerini sizlerle paylaştık. Tüm çözüm yöntemlerini denemenize rağmen hala doğru yanıta ulaşamıyorsanız Riot Destek ekibinden yardım almanız en mantıklısı olacaktır. Kendi başınıza uğraşmaktan daha faydalı olacağından emin olabilirsiniz.

League of Legends Giriş Yapma Sırası Nedir?

League of Legends oyuncuları normal zamanlarda oyuna giriş yaparken bir sıraya tabi değiller. Bu nedenle olacak ki League of Legends giriş yapma sırasına bağlanılamadı hatasıyla karşılaştıklarında merakla bu sıranın ne olduğunu soruyorlar. LoL giriş yapma sırası en basit tabirle oyuna bağlanmanız sürecinde geçecek zaman, bekleyeceğiniz oyuncuları temsil etmektedir.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir