Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunArkArk Sabah Yapma Kodu Nedir?

Ark Sabah Yapma Kodu Nedir?

Ark oynarken geceleri soğukta yalnız kalmaktan sıkılmış olabilirsiniz. Bu içeriğimizde Ark sabah yapma kodu nedir sorusuna yanıt verecek sizler için geceyi gündüz yapmaya çalışacağız. Dilerseniz daha fazla uzatmadan içeriğimize geçelim.

Ark Sabah Yapma Kodu Nedir?

Ark Sabah Yapma Kodu Nedir

Ark oyuncuları gecenin ne kadar tehlikeli olabileceğini biliyorlar. Gündüzleri dinozorlar tarafından katledilmek ne kadar korkunçsa aynı canlıları gecenin karanlığında ve soğukta görmek daha korkunçtur. Ark sabah yapma kodu sayesinde tüm bu korkularınızdan kurtulabilirsiniz. Sabah yapmak için kullanacağınız kodu konsola yazabilirsiniz.

  • Ark Sabah Yapma Kodu: cheat settimeofday x

Gecenin karanlığından kurtulmak için sabah yapma aşamalarını başarıyla tamamlamalısınız. Daha fazla beklememek adına cheat settimeofday x kodunu kullanabilirsiniz. X yerine xx.xx.xx şeklinde bir süre girmelisiniz. Saat, dakika ve saniye olarak zamanı girerek Ark saatini değiştirebilir, gündüz yapabilirsiniz. Ark Mobile için de benzer kodu kullanabilirsiniz.

Ark Gündüz Yapmak Ne İşe Yarar?

Ark geceleri sandığınızdan çok daha tehlikeli ve sıkıcı olabilir. Böyle durumlardan kurtulmak için tek yapmanız gereken doğru kodu girmek ve korktuklarınızdan biraz olsun uzak durmaktır. Ark geceleri başınıza gelebilecek bazı zorlukları aşarak sabahın ferahlığına ulaşabilirsiniz.

  • Görüş alanınız artar.
  • Geceleri çıkan yaratıklardan kurtulursunuz.
  • Soğuk yerine sıcak bir hava olur.
  • Açlık ve susuzluk gidermek kolaylaşır.

Artık Ark oynarken gecenin sorunlarıyla yüzleşmek zorunda değilsiniz fakat bu kullandığınız kodun resmi sunucularda ve tanımadığınız insanların olduğu alanlarda hoş karşılanmayacağını tahmin etmelisiniz. Kodu kullanmadan önce iki kere düşünseniz iyi edersiniz.

Ark Sabah Yapma Kodu Nereye Yazılır?

Bir yandan ark oynarken kodlar yardımıyla bazı değişkenler üzerinde farklılıklar yapabileceğini söylemiştik. Özellikle Ark gece bitirme kodunu kullanmak istiyorsanız kodun nereye yazıldığını biliyor olmalısınız. Ark gece bitirme kodu Ark konsoluna yazılmaktadır.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir