Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunPalworldPalworld Online Mı?

Palworld Online Mı?

Palworld’ün büyük çıkışı sonrası oyuncular tek başlarına oynamak yerine Palworld online mı diye soruyorlar. Böylesine bir oyunu başka insanlarla oynamak, rekabetçi bir sisteme kavuşmak istiyorsanız sizler için yanıtlayacağız.

Palworld Online Mı?

Palworld Online Mı

Net bir yanıt vermek gerekirse evet, Palworld online bir oyundur. Başka insanlarla online olarak Palworld oynayabileceğiniz gibi arkadaşlarınızla da Palworld oynayabilirsiniz. Palworld sunucularında şimdilik 32 kişiye kadar, ileride 128 kişiye kadar kalabalık bir grupla oynayabilirsiniz.

Multiplayer oyunların neredeyse tamamında bulunan özelliklerin Palworld için de geçerli olduğunu kolaylıkla söyleyebiliriz. Ancak tüm bu online Palworld özelliklerine rağmen tek başınıza da Palworld oynayabilirsiniz. Palworld online mı sorusuna yanıt verdik, biraz detaya inelim.

Palworld Offline Oynanır Mı?

Palworld’ün online bir oyun oynama imkanı sağladığını hatta tek başınıza da bir sunucuda Palworld oynayabileceğinizi söylemiştik. Tüm bunların yanında internet bağlantınız yokken Palworld oynayıp, oynayamayacağınızı da merak ediyorsunuzdur.

Evet, internet bağlantınız yokken de tek başınıza Palworld oynayabilirsiniz. Fakat oynarken farklı sunuculara bağlanamaz, daha önce arkadaşlarınızla oynadığınız sunucularda oynamaya devam edemezsiniz. Sadece sisteminizdeki offline kayıt dosyasına devam edebilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir