Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunMetin2Metin2 Parametre Hatalı Çözümü

Metin2 Parametre Hatalı Çözümü

Metin2 oyuncularının tek hesapla yetinmediğinin farkındayız. Pencere moduna geçmeye çalışırken Metin2 parametre hatalı çözümünü aramak zorunda kalıyorsanız, size yardım etmek için hazırız. Artık parametre hatası almadan pencere moduna geçebilirsiniz.

Metin2 Parametre Hatalı Çözümü

Metin2 Parametre Hatalı Çözümü

Eğer Metin2 pencere ekranına geçmeye çalışırken Metin2 parametre hatalı uyarısını alıyorsanız sizin için kesin bir çözüm önerimiz var. Metin2 parametre hatalı çözümü oldukça basittir ancak uygulama sırasında hata yapacak olursanız çözüme kavuşamayabilirsiniz.

  • Gameforge Client’ini başlatın.
  • Metin2’yi seçin.
  • Oyna butonuna basmadan önce butonun sağındaki tuşa basın.
  • Config seçeneğine tıklayın.
  • Görüntü ayarları arasında frekansı boş olarak göreceksiniz, kendi ayarlarınıza göre doldurun.
  • Kaydedip çıkın ve oyunu başlatın.

Metin2 parametre hatalı sorununun nedeni configte gördüğünüz frekans değerinin boş olmasıdır. Görüntü ayarları yaparken frekans bölümünü de doldurduğunuzda hiçbir sorun yaşamadan Metin2 pencere moduna geçebilecek, birden fazla karakter ile oynamaya başlayacaksınız. Oyuna hala giremiyorsanız Metin2 bakım saatlerinden birinde olmadığınızdan emin olmalısınız.

Metin2 Pencere Moduna Alma Hatası Nedir?

Metin2 parametre hatalı çözümünü sizlerle paylaştıktan sonra devamında neler yaşayacağınızdan çok hatanın nedenini belirtmek istiyoruz. Paylaştığımız hatanın çözümü neredeyse %100 olduğu için çözüme ulaşacağınıza eminiz. Yine de yanıtlayalım, Metin2 pencere moduna alma hatası nedir?

Metin2’yi pencere moduna almaya çalışırken karşılaştığınız Metin2 parametre hatalı hatası frekans değerinin boş olması kaynaklıdır. Hatanın temelinde görüntü ayarlarının tamamlanmamış olması gelmektedir. Bu nedenle çözüm olarak boşlukları doldurmanız gerektiğini söylemiştik. Metin2 parametre hatalı çözümünü sizlerle paylaştık.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir