Salı, Mart 26, 2024
Ana SayfaOyunMetin2 Balık Tutma Taktiği

Metin2 Balık Tutma Taktiği

Metin2 oyuncuları gerek etkinlikler, gerek para kazanmak için balık tutma yarışına dahil oluyorlar. Metin2 balık tutma taktiğini araştırıyorsanız siz de balık tutmak konusunda pek becerikli değilsiniz demektir. Ne kadar şanslısınız ki balık tutmaktan anlayan bir içerik üreticisine denk geldiniz.

Metin2 Balık Tutma Taktiği

Metin2 Balık Tutma Taktiği

Metin2 balık tutma konusunda oyuncular birçok farklı inançları ve alışkanlıkları vardır. Bize soracak olursanız balıkların tutulması konusunda size en kolay hangisiyle o balık tutma taktiğini kullanmanız en idealidir. Ancak farklı bir fikir edinmek istiyorsanız Metin2 balık tutma taktiğimizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

  • Oltanızı elinize alın ve bir yem takın, mümkünse solucan olsun.
  • Oltayı ve yemi denize atıp balık simgesinin gelmesini bekleyin.
  • Kafanıza gelen balık simgesi gelip, tamamen yok olduktan sonra içinizden üçe kadar yavaşça sayın.
  • Üç dedikten sonra oltayı çekin.

Tüm bunları sırayla ve doğru şekilde uyguladığınızda normalde topladığınızdan daha fazla balık tuttuğunuzu göreceksiniz. Ancak özellikle Metin2 Ruby etkinlik takvimindeki balık tutma eventlerinde zaman çok daha değerli oluyor. Etkinliklerde üçe kadar saymak yerine balık tutma simgesi çıkar çıkmaz oltayı çekmelisiniz.

Metin2 Balık Nasıl Tutulur?

Metin2 balık tutma taktiği konusunda sizlerle paylaştıklarımıza bakacak olursanız aslında balık tutmak Metin2 oyununda oldukça kolaydır. Metin2 balık nasıl tutulur diye hala soruyorsanız vereceğimiz bir yanıt da sizin hızınızı daha da arttıracaktır. Metin2’de balık tutarken zırhınızı takıp çıkartarak balık tutma animasyonundan kurtulabilirsiniz.

Balık tutmanız için gerekenler bir olta, mümkünse karbon olta olmalı, 30 seviye olmanızdır. Sonrasında sadece hamur veya solucan gibi yemler kullanarak Metin2 balık nasıl tutulur sorusuna yanıt bulabilirsiniz. En önemli Metin2 balık tutma taktiği de balık tutma şansınızı ve bulma oranınızı arttıran Nesne Market eşyalarıdır.

Metin2 Hangi Balıklar Değerlidir?

Metin2 oyununda balık tutarken hangi balıkların daha değerli olduğunu da bilmelisiniz. Balıklar arasındaki farkları bilmeden balık tutacak olursanız gereksiz zarar edebilir hatta balık tutmaktan sıkılabilirsiniz. Metin2 balık tutma taktiğinde sizlerle değerli balıkları paylaştık.

  • Yabbie Yengeci: %100 EXP
  • Kurbağa Balığı: %10 Buz Direnci
  • Altın Sudak Balığı: %50 EXP
  • Deniz Kızı Sandığı

Yukarıdaki balıkları tuttuğunuzda onların değerli olduğunu bilmeli ve satmadan önce kesinlikle Metin2 pazar piyasasına bakmalısınız. Aksi durumda Metin2 balık tutma taktiğini öğrenmiş olmanız pek işe yaramıyor olabilir.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir