Perşembe, Mart 28, 2024
Ana SayfaOyunMetin2 Her Servere Giren Hesap Nedir?

Metin2 Her Servere Giren Hesap Nedir?

Ne kadar uzun yıllardır Metin2 oynuyor olursanız olun hala duymadığınız bazı terimler, söylemler olabilir. Metin2 her servere giren hesap nedir diye soran Metin2 oyuncuları için açıklayıcı bir içerik hazırlamaya karar verdik. İçeriğimizi okuduktan sonra her servere giren hesap hakkında aklınızda başka soru işareti kalmayacak.

Metin2 Her Servere Giren Hesap Nedir?

Metin2 Her Servere Giren Hesap Nedir?

Metin2 sunucularında yaşanan bazı şişmeler, tek sunucuya olan aşırı yüklenmeler sonucunda yetkililer bir adım daha attı. Bu adım sayesinde hem hileciler her sunucuya giremiyor hem sunucular arasındaki oyuncu dengesi sağlanıyor. Metin2 her severe giren hesap nedir birlikte öğrenmek için gerekli araştırmaları yaptık.

Metin2 her servere giren hesap aslında çok eski hesaplara verilen bir isimdir. Eğer yeni bir Metin2 hesabı açacak olursanız eski sunuculara girme şansınız olmayacaktır. Yeni Metin2 hesapları sadece yeni Metin2 sunucularına girebilmektedir. Eski sunuculara girmek istiyorsanız her severe giren hesaplardan bir tanesine sahip olmalısınız.

Mesela Metin2 Marmara Etkinlik Takviminden faydalanmak istiyorsanız yeni hesaplar sizin için yeterli olmayacaktır. Yeni bir hesap açmak yerine her sunucuya giren Metin2 hesaplarından bir tanesine sahip olmalısınız. Aksi halde Marmara sunucusu ve benzeri sunucularında oynamanız mümkün olmayacaktır.

Metin2 Neden Her Servere Giremiyorum?

Sıkı Metin2 oyuncuları tüm açıklamalarımıza rağmen neden her servere giremiyorum diye sormaya devam ediyorlar. Yetkililerin hilecileri engelleme amacıyla geliştirdiği ve oyuncular tarafından da çok sevilen bu sistem yüzünden yeni açılan hesaplarla her sunucuya bağlanmanız mümkün değildir. Her servere giren hesaplar sadece Ruby sunucusuna giremezler. Ruby nasıl girilir adlı içeriğimizde bu konuya değinmiştik.

Metin2 Her Servere Giren Hesap Nereden Alınır?

Anlattıklarımızdan sonra eski Metin2 sunucularına kayıt olabilmeniz için her servere giren bir Metin2 hesabınız olması gerektiğini anlamışsınızdır. Peki, elinizde böyle bir hesap yoksa ne yapacaksınız? Arkadaşlarınızla aynı sunucuda oynamanızın hiçbir imkanı yok diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

Metin2 her servere giren hesaplar oyuncular tarafından satılmaktadır. Mail devri konusunda Gameforge‘ın kurallarına uyarak yapılan anlaşmalar ban yemeden, legal şekilde her sunucuya giren bir hesaba girmenizi sağlayacaktır. Bu süreçte en çok dikkat etmeniz gereken konu dolandırıcılara karşı kendinizi savunmak, illegalden uzak durmaktır.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir