Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunPath of ExilePath of Exile 2 Ücretsiz Mi?

Path of Exile 2 Ücretsiz Mi?

Path of Exile 2 hakkında ortaya çıkan, çıkmayan her türlü söylenti oyuncuları heyecanlandırıyor. Bu içeriğimizde Path of Exile 2 ücretsiz mi sorusuna yanıt vereceğiz. Oyunun nasıl elde edileceğini ve ingame satış işlemlerini sizlerle paylaşacağız.

Path of Exile 2 Ücretsiz Mi?

Path of Exile 2 Ücretsiz Mi

PoE hayranları için oyun içerisindeki görseller, hikaye ve çeşitlilik kadar oyunun fiyatı da oldukça önemlidir. Steam politikaları sonrası ülkemizdeki her oyuncu doğal olarak fiyatları merak ediyor. Path of Exile 2 ücretsiz mi diye sıkça sorulmasının nedeni de Steam fiyatlandırması ve günümüz zorluklarıdır. Path of Exile 2 ücretsiz mi?

PoE 2 çıkış tarihi gelmeden önce sizlere çok güzel haberler veriyor diyebiliriz. Evet, Path of Exile 2 ücretsiz olacak. En azından şuana kadar çıkan söylentiler ve resmi açıklamalar PoE serisinin tamamen free to play olarak devam edeceğini gösteriyor. Peki nasıl para kazanacaklar?

Path of Exile 2 P2W Mi?

Path of Exile 2 free to play mi sorusuna yanıt alan kullanıcıların büyük bir çoğunluğu aldıkları yanıt sonrası mutlu olsa da bazıları korkmaya başlıyorlar. MMORPG benzeri oyunların ücretsiz olması P2W olma ihtimallerini kuvvetlendiriyor. Path of Exile 2 P2W mi?

Hayır, henüz kesin olarak resmi bilgiler paylaşılmadı ancak PoE serisinin devam oyununda p2w süreci en az düzeyde olacak. Bu sistem yerine pay to skip veya oyun içi görsel paketlerin satışı olacak gibi duruyor. Siz Path of Exile 2 hakkında ne düşünüyorsunuz, yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir