Cuma, Haziran 7, 2024
Ana SayfaOyunMetin2Metin2 Kırık Taş Temizleme Nasıl Yapılır?

Metin2 Kırık Taş Temizleme Nasıl Yapılır?

Metin2 oyuncuları için silahlarına, zırhlarına taş eklemek çok önemlidir. Metin2 kırık taş temizleme nasıl yapılır adlı içeriğimizde sizler için bu süreci en ayrıntılı şekilde anlatmaya çalışacağız. Metin2 kırık taş temizleme eşyasını yakından tanıyalım.

Metin2 Kırık Taş Temizleme Nasıl Yapılır?

Metin2 Kırık Taş Temizleme Nasıl Yapılır

Bildiğiniz gibi Metin2 oynarken çoğu zırh ve silaha üçer tane farklı taş eklenmektedir. Düşük seviyelerde taş ekleme sayısı ikiye kadar düşse de oyuncular için önemli olan taşların başarıyla silaha/zırha eklenmesidir. Metin2 kırık taş parçası temizlenmesi oldukça değerlidir. Metin2 kırık taş temizleme nasıl yapılır?

  • İçerisinde kırık taş olan bir itemi envanterinize alın.
  • Taş Sanatı Kitabı adlı eşyayı da yanınıza alın.
  • Taş Sanatı Kitabını kırık taşı olan eşya üzerine sürükleyin.
  • Kırık taşların tamamı temizlenmiş olacaktır.

Yukarıdaki adımları uyguladığınızda Metin2 taş temizleme işlemini başarıyla tamamlamış olacaksınız. Ne yazık ki başka bir şekilde taş temizlemeniz mümkün değildir. Ancak risk alıp silahınıza veya zırhınıza artı basarak da kırık taşları temizleyebilirsiniz. Artık Metin2 kırık taş parçası temizlemeyi biliyorsunuz.

Metin2 Taş Sanatı Kitabı Nereden Çıkar?

Metin2 oynarken kırık taşların temizlenmesi için iki yöntem vardır. Ya işleri riske atıp kırık taşlı eşyanıza artı basacaksınız ya taş sanatı kitabından faydalanacaksınız. Kırık taş temizleme itemi Taş Sanatı Kitabı olarak geçmektedir. Elde etmesi zorlu olsa da Metin2 Ruby Etkinlik Takvimi sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz.

Ayrıca tüm bunlarla uğraşmak istemiyorsanız sadece 29 EP karşılığında Nesne Marketten Taş Sanatı Kitabı satın alabilirsiniz. Bize soracak olursanız fazla acele etmeyin. Metin2 çırak sandıklarından bile düzenli olarak taş sanatı kitabı çıkmaktadır. Silahlarınıza taş basarken dikkat etmelisiniz.

Metin2 Kırık Taşlar Temizlenmeden Yeni Taş Eklenir Mi?

Metin2 kırık taş temizleme konusunda yardıma ihtiyaç duyan oyuncuların neredeyse tamamının asıl sorunu taşlar kırıldığında yerine yeni bir taş eklemenin mümkün olmamasıdır. Yani hayır, eğer taş boşlukları dolduysa kırık taşları temizlemeden yeni bir taş ekleyemezsiniz. Ancak eşyanızda kırık taş olmasına rağmen hala yer varsa, yeni taş ekleyebilirsiniz.

Bir Taş Sanatı Kitabı Kaç Kırık Taş Temizler?

Bir tane taş sanatı kitabı kullandığınızda eşyanızdaki tüm kırık taşları temizleyebilirsiniz. Yani 3 kırık taşın tamamını tek bir taş sanatı kitabı ile kaldırmanız mümkündür. Fazlasına gerek yok.

Metin2 Kırık Taş Temizleme Yöntemleri

Metin2 kırık taş temizleme konusunda farklı bir yönteme ihtiyacınız varsa eşyanıza artı basmayı deneyebilirsiniz. Tam da bu nedenle silahınıza, zırhınıza artı basmadan önce taşlarını eklemeye başlasanız iyi edersiniz.

Metin2 Kırık Taş Temizleme Kaç EP?

Metin2 kırık taş temizlemenin tanesi 29 EP yani 29 Ejder Parasına denk gelmektedir. Ancak ep harcamak zorunda olmadığınızı da unutmasanız iyi edersiniz. Nesne Market’e taş sanatı kitabı için gitmenize gerek yok.

Metin2 Kırık Taş Temizleme Etkinlikleri Hangileridir?

Balıkçılık etkinliği, Deniz Kızı Sandığı gibi sandıklardan Taş Sanatı Kitabı çıkartabilirsiniz. Doğru etkinliklerin peşinden koşarsanız Metin2 kırık taş çıkartmak sizin için zor olmayacaktır.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir