Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunMetin2 Bilge Kralın Eldiveni Ne İşe Yarar?

Metin2 Bilge Kralın Eldiveni Ne İşe Yarar?

Metin2 oynarken sık karşılaşabileceğiniz ama ne olduğunu bilmediğiniz çok az item vardır. Metin2 Bilge Kralın Eldiveni ne işe yarar sorusuna yanıt verirken en az bilinen Metin2 eşyalarından bir tanesine açıklık getirmiş olacağız.

Metin2 Bilge Kralın Eldiveni Ne İşe Yarar?

Metin2 Bilge Kralın Eldiveni Ne İşe Yarar?

Bildiğiniz gibi Metin2 oynarken canavarları öldürdüğünüzde deneyim, yang ve derece kazanırsınız. Tecrübe level atlamanızı sağlarken, yang oyundaki para birimidir. Derece ise Kahraman, Arkadaş, Soygu gibi ifadeleri almanızı sağlayan, Ruh Taşı okurken ihtiyacınız olan bir Metin2 puanıdır.

Metin2 Bilge Kralın Eldiveni ne işe yarar sorusunun yanıtı tam da burada karşımıza çıkıyor. Metin2 Bilge Kralın Eldiveni sayesinde yendiğiniz canavarlardan 2 kat fazla derece puanı kazanabilirsiniz. Yani Metin2 Bilge Kralın Eldiveni Zalim’den hızlı çıkmanıza ve bolca derece kasmanıza yaramaktadır.

Metin2 Bilge Kralın Eldiveni Nereden Bulunur?

Artık Metin2 Bilge Kralın Eldiveni ne işe yarar biliyorsunuz, peki nereden elde edeceğiniz konusunda fikriniz var mı? Eğer Metin2 Bilge Kralın Eldivenin amacını öğrendikten sonra onu kullanmak istiyorsanız Ruby Etkinlik Takvimi ve Marmara Etkinlik Takvimini kullanarak özellikle Balıkçılık ve Ay Işığı etkinliklerine dahil olmalısınız. Metin2 Bilge Kralın Eldiveni balık tutarken, küçük balık sandığından ve ay ışığı sandığında çıkmaktadır.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir