Cuma, Haziran 7, 2024
Ana SayfaOyunMetin2Metin2 Deniz Kızı Sandığı Rehberi

Metin2 Deniz Kızı Sandığı Rehberi

Metin2 oyuncuları için eventlerin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Event olmadan da farmı yapılabilecek Metin2 deniz kızı sandığı rehberi ile karşınızdayız. Rehberimizi okuduktan sonra sandığı nereden bulacağınız, nasıl açacağınız ve neler çıkacağını öğreneceksiniz.

Metin2 Deniz Kızı Sandığı Nereden Düşer?

Metin2 Deniz Kızı Sandığı

Deniz kızı sandığı hakkında vereceğimiz bilgilerin başında ilk olarak Deniz kızı sandığı nereden düşer sorusunun yanıtı gelecek. Deniz kızı sandıkları kestiğiniz tüm canavarlardan düşebilir. Ancak daha fazla deniz kızı sandığı düşürmek istiyorsanız yapmanız gereken başı şeyler var.

  • Eşya düşürme şansı veren itemler kullanın.
  • 4. Seviye yaratıkları kesmeye çalışın.
  • Cesaret Pelerini kullanın.
  • Hırsızın Eldiveni takın.
  • Kendi levelinize yakın canavarlar kesmeye çalışın.

Tüm bunları yaptığınızda Metin2 deniz kızı sandıklarından çokça biriktirebilir ve harika bir farm yapmış olursunuz. Ne kadar fazla sandık biriktirirseniz o kadar karlı bir süreçten geçeceğinizi tahmin ediyorsunuzdur. Peki, deniz kızı sandıklarından ne çıkar?

Metin2 Deniz Kızı Sandığı İçeriği Nedir?

Metin2 eşyalarından son dönemdeki en önemlilerinden birisi olan Deniz Kızı Sandıklarının nereden ve nasıl toplandığını öğrendiniz. Artık sandığın içeriğini öğrenmeye çalışmalı ve açmak ile satmak arasındaki kararınızı vermelisiniz. Deniz kızı sandığından çıkabilecek itemler;

MalzemeSayı
Yang100.000
Karbon Fiber1
İşlenmemiş Olta1
Olta Halkası1
Olta Sapı1
Cor Draconis1
Pet Kitabı Sandığı1
Genç Pet Kitabı1
Yabani Pet Kitabı1
Cesur Pet Kitabı1
Protein Lokması1
Taş Sanatı Kitabı1
Saldırı İksiri10
Şeftali Çiçeği Şarabı+1
Rastgele Sandığı1
Deniz Kızı Sandığından Çıkan İtemler

Metin2 Deniz Kızı Sandığından çıkacak en önemli itemler Karbon Fiber, Olta Halkası, Olta Sapı, İşlenmemiş Olta ve Cor Draconis olacaktır. Eğer bahsettiğimiz eşyalardan bolca çıkartacak olursanız büyük karlı bir Metin2 deniz kızı sandığı açımı yapmışsınız demektir.

Metin2 Deniz Kızı Sandığı Nasıl Açılır?

Metin 2 deniz kızı sandığı içeriği hakkında bilgi edindikten sonra satmak ile açmak arasında bir karar vermelisiniz. Bu kararı verirken sandığı nasıl açacağınızı da biliyor olmalısınız. Metin 2 deniz kızı sandıkları, Deniz Kızı Anahtarı ile açılabilir. Anahtarları elde etmek için balık tutmalısınız.

Anahtar sandıktan çok daha pahalı ve nadir bulunmaktadır. Anahtarı sandığa sürüklediğinizde deniz kızı sandığı açılacak, anahtar yok olacaktır. Sandık açımı işte bu kadar kolay.

Deniz Kızı Sandığı Neden Bu Kadar Önemli?

Metin2 deniz kızı sandığı rehberini oluştururken en önemli ürünlerin başında deniz kızı sandığının geldiğini söylemiştik. Peki, neden bu kadar önemli? Metin2 deniz kızı sandığı içeriği sayesinde Karbon Olta yapabilirsiniz. Karbon olta yapıp Ruby Etkinlik Takviminde bulunan Balıkçılık Etkinliklerine katılabilirsiniz.

Bir karbon olta ile balıkçılık eventine katıldığınızda ne kadar çok para kazandığınıza şaşacaksınız. Düzenli Metin2 oynayan herkese deniz kızı sandığı açmayı ve karbon olta kullanmayı öneriyoruz. Kazandığınız wonları görünce bize teşekkür edeceksiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir