Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunRise OnlineRise Online Easy Anti Cheat Hatası Çözümü

Rise Online Easy Anti Cheat Hatası Çözümü

Rise Online oyuncularının karakterlerine girme aşamasında bazı sorunlar yaşadığını biliyoruz. Bu içeriğimizde Rise Online easy anti cheat hatası çözümünü sizlerle paylaşmak istiyoruz. %100 çözüm ile sizi başarıya ulaştıracağımızdan emin olabilirsiniz.

Rise Online Easy Anti Cheat Hatası Nedir?

Çözüm yöntemlerine geçmeden önce Rise Online easy anti cheat hatası hakkında daha fazla şey öğrenmeniz gerektiğini düşünüyoruz. Hatanın adından da anlayabileceğiniz gibi Riose Online, hile koruma sistemine takılmış ve oyuna giremiyorsunuz. Sorun Rise Online Easy Anti Cheat programının kurulumunda olabilir. Daha önce sizler için Rise Online 30021 hata koduna da çözüm aramıştık.

Rise Online Easy Anti Cheat Hatası Çözümü

Rise Online Easy Anti Cheat Hatası Çözümü

Problemin ana kaynağının Easy Anti Cheat programı ile alakalı olduğunu söylemiştik. Böyle durumlarda problemi çözmek için üzerine gitmek her zaman mantıklı olacaktır. Rise Online hile koruma programını yeniden yükleyerek veya çalıştırarak hatayı tamamen çözebilirsiniz. Rise Online easy anti cheat hatası çözümü;

  • Rise Online başlatıcısını, Lancher, açın ve İşlemciyi Doğrula seçeneğine tıklayın. İşlem biraz uzun sürebilir ancak beklemelisiniz.
  • Rise Online dosyalarının olduğu klasöre gidin.
  • EasyAntiCheat klasörünü bulun.
  • Klasör içerisinde “EasyAntiCheat_Setup.exe” başlatıcısını bulun.
  • Sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırınç
  • Yükle butonuna tıklayın.
  • Yüklü olduğundan emin olduktan sonra hala sorun devam ediyorsa aynı yerden Onar butonuna da tıklamayı deneyebilirsiniz.
  • Rise Online’ı başlatın ve oynamaya devam edin.

Yukarıdaki adımlar biraz uzun ve karışık gibi görünseler bile aslında oldukça basit ve uygulanabilir çözümlerdir. Eğer hatanın kesin çözümüne ulaşmak istiyorsanız tek yapmanız gereken Rise Online Anti Cheat programının sağlıklı şekilde açılmasını sağlamaktır. Virüs programınızı devre dışı bırakarak da işlemleri deneyebilirsiniz.

Rise Online Easy Anti Cheat Hatası Ban Sebebi Mi?

Hatanın kaynağında yazan Anti Cheat kelimeleri oyuncuları ciddi anlamda korkutmaktadır. Hile içeren bir hata almak ve hesaplarına girememek hata sonucu ban yeme ihtimalleri olup olmadığı sorusunu akıllara getiriyor. Yaşadığınız sorundan dolayı hile kullanmadan ban yemeniz mümkün değildir.

Ancak düzenli olarak Easy Anti Cheat hatası almak hesabınızın kontrol edilmesine neden olabilir. Eğer hile kullanmıyor, kuralları çiğnemiyorsanız sadece Rise Online easy anti cheat hatası yüzünden ban yemeniz mümkün değildir. Hatalı işlemler olduğunu düşünüyorsanız Rise Online Destek Ekibine ulaşmalısınız.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir