Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaLinkedInLinkedIn Terfi Ekleme

LinkedIn Terfi Ekleme

Çalıştığınız iş üzerinde terfi almak mutluluk vericidir. Yeni bir içeriği, terfiyi veya üzerinizde çalıştığınız projeyi LinkedIn ağınızda paylaşmakta fayda vardır. İşte bu yüzden profilinize Linkedin terfi ekleme işlemini yapmalısınız.

Neden Terfi Eklemeliyim?

LinkedIn hesabınıza terfinizi eklemenin birkaç önemli sebebi vardır. Öncelikle profilinizin güncel kalmasını sağlar, bu da daha sonrasında özgeçmişinizi kullanırken faydalı olacaktır.

İkincisi, adınızı profesyonel arenada sizi işe almak isteyen kişiler tarafından görünür hale getirebilirsiniz. İşe almak isteyenlere daha iyi görünmek için tabi ki özet örneklerinden faydalanarak hakkımda kısmını daha iyi bir şekilde güncelleyebilirsiniz.

LinkedIn Terfi Ekleme Nasıl Yapılır?

LinkedIn Terfi Ekleme Nasıl Yapılır?

Linkedin terfi ekleme 2024 yılında da aynı işlemleri yaparak ekleyebilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip ederek şirketteki yükselmenizi, yeni pozisyonunuzu ekleyebilirsiniz:

  • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede ‘ben’ yazısına tıklayın ve açılan menüden ‘Profili Görüntüleyin’ gelin,
  • Profilinizde biraz alta indikten sonra ‘Deneyim’ kutusunu göreceksiniz, kutunun en sağındaki kalem işaretine tıklayın, eğer yeni bir işse yada farklı bir başlıksa + düğmesine tıklayın
  • Yeni iş ünvanızı ve değişen detayları ekleyin,

Linkedin pozisyon ekleme veya yükseltme işi bu noktada bitmiş oluyor. Eğer çevrenizle paylaşmak istiyorsanız kaydetme ekranından sonra kiminle paylaşmak istediğiniz hakkında bilgiler verecek, isterseniz paylaşabilirsiniz.

Linkedin Mobil Uygulama Terfi Ekleme Nasıl Yapılır?

Linkedin tüm mobil cihazlarda aynı arayüze sahip olduğundan dolayı, ister iPhone isterseniz Android kullanın. Aşağıdaki adımları takip ederek linkedin mobil üzerinden terfi ekleme işlemini yapabilirsiniz.

  • Profilinize dokunup, ardından ‘Profili görüntüle’ deyin,
  • Deneyim bölümüne geldikten sonra kalem simgesini seçin,
  • Düzenlemek istediğiniz pozisyonu burada tekrar yanındaki kalem düğmesine tıklayın,
  • Gerekli güncellemeleri yapıp kaydedin.

Linkedin mobil uygulamada da gördüğünüz gibi bilgisayarda ki aynı adımlarla kolaylıkla pozisyonunuzu güncelleyebilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir