Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunRiot Games Hisseleri Neden Düşüyor?

Riot Games Hisseleri Neden Düşüyor?

Riot Games tarafından gelen bazı açıklamalar sonucu borsa takipçileri arasında Riot Games hisseleri neden düşüyor sorusu sorulmaya başlandı. Aslında açıklamayı dikkatli okuyanlar konuyu anlamış olsa da henüz açıklamaya ulaşamayanlar oldu.

Riot Games Hisseleri Neden Düşüyor?

Riot Games Hisseleri Neden Düşüyor

Ülkemizde her yaptığı oyun tutan, yepyeni maceralara atılması dört gözle beklenen Riot Games hisse senetleri belki de ilk defa böylesine bir soru ve düşüşle karşı karşıya geldi. Oyuncular ve yatırımcılar doğal olarak soruyorlar. Riot Games hisseleri neden düşüyor? Riot Games borsa düşüşü hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Aslına bakarsanız yaşanan kısa süreli düşüş, Riot Games‘in son açıklamasından sonra beklenen bir düşüş oldu. Riot Games, Riot Forge’un kapatıldığını, 500’e yakın çalışanın ayrıldığını ve çoğu oyunun iptal edildiğini açıkladı. Bu açıklama hakkında LoR kapanıyor mu adında bir içerik oluşturmuştuk. Tüm bu açıklamalar Riot hisselerinde düşüşe neden oldu.

Riot Games Hisseleri Düşecek Mi?

Hisse senetlerinin düşüşünde bir devam olup olmayacağı da yatırımcılar tarafından merak ediliyor. Bu konuda sizlere net bir yanıt vermek, fikir üretmekten fazlası olmaz. Sizleri de yanıltmadan, en net şekilde yatırım tavsiyesi vermeden bir yorum yapmak gerekirse, yapalım. Kesin bilgilere dayanarak fikirlerimizi sizlerle paylaşacağız.

Riot Games borsa hisselerinde bir süreliğine daha düşüş olmasını bekliyoruz. Bu sürecin ne kadar devam edeceğini tam olarak bilmesek de bazı şeyler kendini belli ediyor diyebiliriz. Oyunların iptal edilmesi, yeni ve başarılı bir adım atılmadıkça hisselerde düşüşü sürdürecektir. Hep düşüşte olacağını yine de düşünmeyin, bakalım neler bekliyoruz.

Riot Games Hisse Senedi Grafiği Nasıl İlerleyecek?

Peki sonrasında neler olacak? Riot Games hisse senetlerinin sonsuza kadar düşeceğini söylemek çok büyük bir hata olacaktır. Birçok oyun ve yapılması muhtemel proje iptal edilse bile Arcane 2. sezon, LoL dövüş oyunu ve en önemlisi League of Legends MMO’su yakın zamanda bizlerle buluşacak. Böylesine kaliteli yapımların yayınlanması hisseleri ve borsayı kesinlikle etkileyecektir.

Tüm bu harika yapımlar insanlarla paylaşıldığında Riot hisselerinde tekrardan bir yükseliş trendi bekliyoruz. Siz de kolayca tahmin edebilirsiniz ki kaliteli yapımlar hisselerin yükselmesini sağlayacaktır. Riot Games hisse senetlerinden kar etmek istiyorsanız düşüşteyken alıp, yükselmesini bekleyebilirsiniz. Yine de yatırım tavsiyesi değildir diyelim. Yorumlar kısmından fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir