Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunLethal Company Mod Kurma Nasıl Yapılır?

Lethal Company Mod Kurma Nasıl Yapılır?

Lethal Company oynarken bazı modlardan faydalanmak oyun keyfini arttıracaktır, tabi Lethal Company mod kurma nasıl yapılır biliyorsanız. Bu içeriğimizde Lethal Company mod nasıl kurulur sorusuna yanıt vermeye çalışacağız.

Lethal Company Mod Kurma Nasıl Yapılır?

Lethal Company Mod Kurma Nasıl Yapılır

Lethal Company ilk yayınladığı günden itibaren oyuncular arasında en çok sevilen ve konuşulan oyunlar arasına girmişti. Yıllar sonra 2024 yılında çıkan oyunlara dönüp baktığımızda devasa yapımların yanında Lethal Company’i de hatırlayacağız gibi duruyor. Peki, Lethal Company mod kurma nasıl yapılır? Sonuçta Lethal Company özelleştirilebilir bir yapıda.

  • BepInEx Unity adlı uygulamayı indirip, kurmalısınız.
  • Dosyayı indirdikten sonra kurulumu tamamlamak için Lethal Company’nin bulunduğu klasöre indirdiğiniz BepInEx Unity dosyalarını atın.
  • İndireceğiniz modları seçin ve dosyalarını oyun klasörlerinin içine yapıştırın.

Yukarıdaki adımları doğru sırayla uyguladığınızda Lethal Company mod kurma nasıl yapılır diye sormanıza gerek kalmayacak. Normal şartlarda çok basit olan mod kurma işlemleri araya üçüncü parti yazılımların dahil olmasıyla biraz daha karışık bir hal alıyor gibi görünüyor.

Lethal Company Mod Kurmak Ücretsiz Mi?

Evet, bazı oyuncuların DLC ile Mod kavramlarını karıştırdığını görebiliyoruz. Çoğu DLC’nin aksine Lethal Company modları tamamen ücretsiz. Eğer Lethal Company mod nasıl kurulur biliyorsanız, indirdiğiniz modları hiçbir ücret ödemeden kurabilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Lethal Company Hangi Modları Kurmalıyım?

Özellikle daha kalabalık arkadaş gruplarıyla Lethal Company oynamak isteyen oyucular Lethal Company kaç kişilik öğrendikten sonra bu sayıyı arttırmak için bazı modlara baş vuruyorlar. Evet, lobinizdeki oyuncu sayısını bile modlarla arttırmanız mümkün.

  • More Company
  • WalkieUse
  • BiggerLobby
  • AmogusModels
  • FlashlightToggle
  • FasterItemDropship

Daha önce sizler için Lethal Company Radar Booster nedir sorusuna yanıt vermiştik. Lethal Company ve benzeri haberler hakkında en güvenilir bilgilere ulaşmak istiyorsanız Yeni Güncelleme’yi takip etmeyi sürdürmelisiniz. Yeni içeriklerimizde görüşmek dileğiyle.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir