Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunETS 2 En İyi Tır Hangisidir?

ETS 2 En İyi Tır Hangisidir?

ETS 2 oyuncularının en çok kafalarını karıştıran konuların başında satın alacakları tırlar gelmektedir. Eğer en iyi tırı almak istiyorsanız ETS 2 en iyi tır hangisidir sorusuna yanıt bulmalısınız. Sizler için ETS 2 oyununda bulunan en iyi tırları sıraladık.

ETS 2 En İyi Tır Hangisidir?

ETS 2 En İyi Tır Hangisidir

ETS 2 oynarken tırlarla uzun süre vakit geçireceğiniz kesindir ancak bu vakti ne kadar konforlu geçireceğiniz tamamen satın alacağınız, kullanacağınız tırın kalitesi ile alakalıdır. Eğer ETS 2 en iyi tır hangisidir biliyorsanız ve satın almayı başarabilirseniz oldukça eğleneceğinize eminiz. Oyunculardan aldığımız geri dönüşlerle en iyi ETS 2 tırları;

  • Scania R730 8×4
  • Scania 720 BG
  • Volvo 750 BG 6×4

Yukarıda görmüş olduğunuz tırlar ETS 2 oyununda bulunan en kaliteli tırlar arasındadır. Hatta ETS 2 en hızlı tır hangisidir diye soruyorsanız bu sorunun yanıtı da listede kendisine yer bulmaktadır. Listemizdeki tırların oldukça yüksek seviyeler gerektirebileceğini unutmamalısınız. Eğer seviyeniz 25’in altındaysa listemiz size uygun olmayabilir.

ETS 2 Tır Tier List

ETS 2 Tır Tier List

ETS 2 oynarken karşılaşacağınız tırlar arasındaki en büyük farklılık doğal olarak markalarından kaynaklanıyor olacak. ETS 2 en iyi tır hangisidir sorusuna yanıt olarak verdiğimiz iki tırın da aynı marka olduğunu çoktan fark etmişsinizdir.

KaliteMarka
S ClassScania, Volvo
A ClassMercedes-Benz, Iveco
B ClassMAN, DAF, Renault
ETS 2 Tır Tier List

Tabloda da görebileceğiniz gibi özellikle Scania ve Volvo marka tırları keyfinize göre satın alabilir, özelleştirebilirsiniz. Mercedes-Benz markasının tırları çok daha özelleştirilebilir ve güzel görünseler de en güçlü tırlar Scania ve Volva marka olanlardır.

ETS 2 En İyi Tır Neye Göre Belirlenir?

Artık ETS 2 en iyi tır hangisidir biliyorsunuz ancak kendiniz için bir tır seçerken her zaman yeterli seviyede veya maddi güçte olmayabilirsiniz. Hatta kalıplardan çıkmak, kendi tırınızı kendiniz seçmek de isteyebilirsiniz. Peki, ETS 2 tır alırken nelere dikkat etmelisiniz?

  • Beygir gücü,
  • Benzin deposu kapasitesi,
  • Şanzıman,
  • Yük taşıma kapasitesi,
  • Tekerlek, dingil sayısı,
  • Özelleştirilebilirlik,
  • Fren hassasiyeti,

ETS 2 trafik arttırma konusunda da bahsettiğimiz gibi eğer yeterli kalitede bir aracınız yoksa trafik yoğunken durmak ve kalkmak sizin için işkence olacaktır. Daha konforlu şekilde ETS 2 oynamak için yukarda bulunan tır özelliklerine dikkat etmelisiniz.

ETS 2 Hangi Tırı Satın Almalıyım?

ETS 2 en iyi tır hangisidir listemizden kendinize uygun gördüğünüz veya doğrudan tablomuzda S ve A sınıfında bulunan markalarda beğendiğiniz bir tırı satın almalısınız. Satın aldığınız tırdan memnun kalmazsanız tırı satabilir veya şoförlerinize verebiliriz. Yeni tır alıp denemek, sizin için en iyi tırı bulmanın tek anahtarıdır.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir