Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunLethal Company Kaç Kişilik?

Lethal Company Kaç Kişilik?

Lethal Company yeni birçok oyunun gölgesinde kalmış olsa da oyuncular tarafından 2024’ün en çok sevilen yapımlarından birisi oldu. Arkadaşlarıyla oynamak isteyenler soruyor, Lethal Company kaç kişilik?

Lethal Company Kaç Kişilik?

Lethal Company Kaç Kişilik

Kafa dengi arkadaşlarla oyun oynamak zaten kaliteli bir oyundan bahsediyorsanız oldukça eğlenceli ve keyiflidir. İnsanlar doğal olarak kaliteli buldukları, sevdikleri oyunları arkadaşlarıyla oynamak istiyorlar. Lethal Company kaç kişilik diye sorulma nedeni de tam olarak budur.

Lethal Company 4 kişilik Co-op bir oyundur. Bilgisayar oyunlarından keyif alanların Lethal Company kaç kişilik diye sormasının bir diğer nedeni de normalde dört kişilik olan oyunun birçok yayıncı ve Youtuber tarafından çok daha kalabalık şekilde oynanıyor olmasıdır. Daha önce sizler için Lethal Company Radar Booster ne işe yarar sorusuna da yanıt vermiştik.

Lethal Company 4 Kişiden Fazla Oynanır Mı?

Eğer Lethal Company oynayan insanlar dört kişiden fazlasına ulaştığını görüyorsanız ve Lethal Company nasıl 6 kişi oynanır diye soruyorsanız bu konuda da size yardımcı olmak istiyoruz. Lethal Company bazı modlar yardımıyla dört kişiden fazlasıyla oynanabilir. Lethal Company mod kurma konusunu sizlerle paylaşmıştık.

Lethal Company yayınlandıktan kısa süre sonra ortaya çıkan “Biggerlobby” modu sayesinde Lethal Company’i 20 kişiye kadar oynayabilirsiniz. 20 kişilik bir Lethal Company lobisinin ne kadar eğlenceli olabileceğini hayal bile edemiyoruz. Ne dersiniz, modlar oyunları oldukça geliştirmiyor mu?

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir