Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunGTAGTA 5 Görev Gelmiyor Hatası Nasıl Çözülür?

GTA 5 Görev Gelmiyor Hatası Nasıl Çözülür?

GTA 5 oyuncularının en sık sorduğu soruların başında GTA 5 görev gelmiyor hatası nasıl çözülür gelmektedir. Eğer siz de GTA 5 yeni görev gelmiyor problemini yaşıyorsanız en doğru adrestesiniz. İçeriğimizi okuduktan sonra yeni görevlerle GTA 5 oynamaya devam edeceksiniz.

GTA 5 Görev Gelmiyor Hatası Nasıl Çözülür?

GTA 5 Görev Gelmiyor Hatası Nasıl Çözülür

Grand Theft Auto doğrudan görev ve hikaye tabanlı bir oyun olarak hayatımıza girmiş olmasına rağmen son zamanlarda Online modu çok daha fazla ses getirmiştir. Ancak hala hikayesiyle oyuncuları büyüleyen Rockstar Games, serinin son oyununda GTA 5 görev yok şikayetlerine maruz kalıyor.

Daha önce sizlerle GTA 5 görev listesini paylaşmıştık. Listemizdeki görevler size gelmiyor, GTA 5 görev gelmiyor hatası nasıl çözülür açıklayalım. Getaway Vehicle sorunu yaşama ihtimaliniz varsa aşağıdaki adımları takip etmelisiniz. GTA 5 görev gelmiyor hatası nasıl çözülür;

  • Doğru Getaway Vehicle, yani kaçış aracını bulun. Yoldan geçen dört kapılı arabalardan bir tanesini alın.
  • Michael’in evinin yakınlarına gidin, girişinde bekleyebilirsiniz.
  • Telefonunuzdan Michael’i bulun ve etkileşime girin.
  • Karşınıza çıkacak seçenekler arasından Mark Getaway Location’ı seçin.
  • Adımları doğru sırayla yaptığınızda “Mission Complated” ibaresi görünecek ve yeni görevler gelecektir.

Yukarıdaki yöntemleri denedikten sonra GTA 5 görev gelmiyor hatası nasıl çözülür diye sormanıza gerek kalmayacaktır. Eğer tüm bu işlemleri denemenize rağmen GTA 5 görevleriniz yenilenmiyorsa oyunun dosyalarının bütünlüğünü doğrulamayı deneyebilirsiniz. Sizler için sunduğumuz çözümler çoğu oyuncu için olumlu sonuç vermiş çözümlerdir.

GTA V Görev Gelmiyor Hatası Nasıl Çözülür PC?

Bilgisayarda GTA 5 oynayan oyuncular için de özel bir çözüm yöntemi söylemek gerekebilir. Genelde görevlerin eksik yapılması ve anlaşılmaması nedeniyle yeni görevlere ulaşamıyor olabilirsiniz. İlk çözüm yöntemimiz işinize yaramadıysa aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz.

  • GTA 5 karakter değiştirme işlemini deneyin,
  • Trailer’ı tamamen bitirdiğinizden emin olun,
  • GTA 5 hikaye modunu yeniden başlatın,
  • Bitmemiş bir görev olmadığından emin olun,
  • Lester’ı arayın.

GTA 5 Görev Yok Hatası Nasıl Çözülür PS?

Playstation GTA 5 görev yok hatasıyla karşılaşıyorsanız ilk olarak denemeniz gereken yöntem yine GTA 5 karakter değiştirme olacaktır. Karakterlerin görevleri arasındaki bağlantı nedeniyle oyuncular belirli görevleri yapmadıklarında yeni görevlerin açılması mümkün değildir.

GTA 5 Franklin Görev Gelmiyor Hatası

GTA V görev gelmiyor hatası alan oyuncuların çok büyük bir bölümü karakter değiştirme aşamasında sorun yaşadıkları için yeni GTA 5 görevlerine erişemiyorlar. GTA 5 Franklin görev gelmiyor hatası alıyorsanız yaşadığınız sorunun nedeni diğer karakterlerde yapmanız gereken görevler olması olabilir.

GTA 5 Görev Nasıl Alınır?

GTA 5 yeni görev gelmiyor şikayetiyle içeriğimizi okuyan oyuncular neden görev alamadıklarının yanında nasıl görev alacaklarını da merak ediyor, GTA 5 görev nasıl alınır diye soruyorlar. GTA 5 görevlerini alabilmeniz için öncelikle Online modunda olmadığınızdan emin olmalısınız.

Hikaye moduna girdikten sonra karakterler arasında yaptığınız geçişle beraber otomatik olarak hikaye devam edecek ve her karakter sıra sıra ne yapmanız gerektiğinizi bildirecektir. Görev alma konusunda sorun yaşıyorsanız karakter değiştirme işlemini tekrar etmeniz yeterli olacaktır.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir