Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunPubgPoco x3 Pro PUBG Kaç FPS Verir?

Poco x3 Pro PUBG Kaç FPS Verir?

Yeni bir telefon almayı düşünen PUBG Mobile oyuncular Poco x3 Pro PUBG kaç FPS verir diye soruyorlar. Eğer siz de tercihleriniz arasına Poco markasını koyduysanız en doğru incelemede olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Poco x3 Pro kaç FPS PUBG Mobile?

Poco x3 Pro Özellikleri

Poco x3 Pro PUBG Kaç FPS Verir

Sosyal kullanımınızın yanında oyun oynarken, özellikle PUBG Mobile oynarken kullanacağınız cep telefonunu satın almadan önce cihaz özelliklerini araştırdığınızdan emin olmalısınız. Poco x3 Pro özelliklerini inceledikten sonra cihazın PUBG Mobile performansını çok daha iyi yorumlayabilirsiniz.

 • Ekran Boyutu: 6.67 inç
 • Dahili Depolama: 256 – 128 GB
 • RAM: 6 GB
 • Batarya Kapasitesi: 5160 mAh
 • Hat Sayısı: Çift
 • 5G: Yok

Artık Poco x3 Pro özelliklerini en ince ayrıntısına kadar biliyorsunuz. Yukarıda sizlerle paylaştığımız özelliklere bakacak olursanız Poco x3 Pro kaç FPS sorusuna çok zorlanmadan yanıt bulabilirsiniz. Bu konuda tahminlerden fazlasına ihtiyacınız varsa içeriğimizin devamını inceleyebilirsiniz. Uzman fikirleri işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Poco x3 Pro PUBG Kaç FPS Verir?

Bütçenize uygun olarak seçtiğiniz cihazın özelliklerini de sizle paylaştığımıza göre artık asıl sorunuza yanıt vermeli ve cihaz hakkında merak ettiklerinizi yanıtlamalıyız diye düşünüyoruz. Poco x3 Pro’nun sahip olduğu RAM değerine bakacak olursak 6 GB RAM değerini görebilirsiniz. Bu durumda Poco x3 Pro PUBG kaç FPS sorusu yanıt bulmuş oluyor.

RAM değerine baktığımızda Poco x3 Pro PUBG Mobile oyununda ortalama 60 FPS verecektir. Daha yüksek FPS değerlerine çıkma ihtimali olmadığını söylemek zorundayız ancak Poco x3 Pro doğru bakım ve kaliteli kullanım ile 60 FPS’in altına düşmeden kolaylıkla PUBG Mobile oynamanıza imkan sağlayacaktır.

Poco x3 Pro 256 GB PUBG Kaç FPS Verir?

Poco x3 Pro PUBG kaç FPS verir diye araştırma yapan kullanıcıların en çok kafasını karıştıran konuların başında depolama alanı farklılıkları gelmektedir. Araştırma sırasında fark ettiğiniz depolama alanı nedeniyle, Poco x3 Pro 256 GB PUBG kaç FPS verir diyorsanız yanıtımı yine 60 FPS olacaktır. Depolama alanı FPS değerinizi etkilemez.

Poco x3 Pro 128 GB PUBG Kaç FPS Verir?

Benzer şekilde Poco x3 Pro 128 GB PUBG kaç FPS verir diye de araştırıyorsanız bu konuda da yanıtımız neredeyse tamamen aynı olacaktır. Poco x3 Pro 128 GB PUBG Mobile oynarken 60 FPS almanızı sağlayacaktır. Depolama alanının FPS değerine etkisi olmasa da rahat oyun yüklemeniz için 128 GB’ın yetersiz olabileceğini belirtmek gerekiyor.

Poco x3 Pro PUBG Oynanır Mı?

Bir PUBG Mobile oyuncusu Poco x3 Pro PUBG kaç FPS diye soruyorsa aslında temel olarak yanıtını öğrenmek istediği soru Poco x3 Pro PUBG oynanır mı olacaktır. Sizin için yaptığımız araştırmalara bakacak olursanız 60 FPS değerine özellikle değindiğimizi fark edebilirsiniz.

PUBG Mobile oynarken 60 FPS almanızı sağlayacak Poco x3 Pro da PUBG Mobile oynanabilir. 60 FPS size ortalama bir oyun, PUBG Mobile konforu sağlayacaktır. PUBG Mobile oyuncuları için hem Poco x3 Pro kaç FPS veriyor hem Poco x3 Pro PUBG oynanır mı sorusuna yanıt vermiş olduk.

Poco x3 Pro Benzeri PUBG Telefon Önerileri

Telefon seçimi aşamasında en çok kafanızı karıştıran konular telefonun özellikleri ve fiyatı olacaktır. Poco x3 Pro kaç FPS PUBG Mobile sorusuna aldığınız yanıt 60 FPS olmuştu, benzer özellikleri olan ve yine PUBG Mobile oyununda 60 FPS almanızı sağlayacak onlarca farklı cep telefonu vardır.

Fiyat farklılıkları olan cihazlar arasında tercih yapmak için yukarıdaki Poco x3 Pro benzeri PUBG telefon önerilerine göz atabilirsiniz. Daha fazla öneri için PUBG 60 FPS veren telefonlar listemizden de faydalanabilirsiniz.

Poco x3 Pro Oyun Performansı Değerlendirmesi

Bir telefonun oyun performansını değerlendirmek için öncelikle Poco x3 Pro PUBG kaç FPS veriyor sorusuna yanıt bulmalı sonrasında da RAM ve Depolama Alanına ayrıca önem göstermelisiniz. Poco x3 Pro’nun özellikleri düşünüldüğünde aşağıdaki mobil oyunları ortalama kalitede oynayabilirsiniz.

 • Valorant Mobile
 • Call of Duty Mobile
 • PUBG Mobile
 • Mobile Legends
 • Brawl Stars
 • Wild Rift

Şimdilik Poco x3 Pro PUBG kaç FPS veriyor adlı içeriğimizin sonuna geldik. Eğer listemizdeki oyunlar yani Poco x3 Pro’nun oyun performansı sizin için yeterli gelmiyorsa PUBG 90 FPS veren telefonlar listemizi inceleyebilir, çok daha kaliteli telefonlar arasından tercih yapabilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir