Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunGTA 5 Türkçe Yama Kaldırma Nasıl Yapılır?

GTA 5 Türkçe Yama Kaldırma Nasıl Yapılır?

Daha önce yüklediğiniz dil yamalarından kurtulmak biraz zor olabilir. Bu içeriğimizde GTA 5 Türkçe yama kaldırma nasıl yapılır sorusuna sizler için yanıt verecek, GTA Online oynayabilmeniz için neler yapmanız gerektiğine değinmeye çalışacağız.

GTA 5 Türkçe Yama Kaldırma Nasıl Yapılır?

GTA 5 Türkçe Yama Kaldırma Nasıl Yapılır?

GTA 5‘in en ünlü olduğu ülkelerin başında Türkiye gelmektedir. Fakat hala GTA 5’de Türkçe dil desteği bulunmuyor. Bu nedenle oyuncular GTA 5 hikayesini daha iyi anlayabilmek için GTA 5 Türkçe yamasını kuruyorlar. Ancak GTA Online oynamak için dil yaması kullanmamak gerektiği için, GTA 5 Türkçe yama kaldırma nasıl yapılır diye de soruyorlar.

  • OpenIV’i başlatın.
  • Tools sekmesine geçin.
  • ASI Manager başlığına tıklayın.
  • ASI Loader ve OpenIV.ASI’nin hemen sağındaki Uninstall butonuna tıklayın.

Yukarıdaki adımları takip ederek GTA 5 Türkçe yama kaldırma işlemlerini başarıyla tamamlamış olacaksınız. Artık GTA 5 Türkçe yama nasıl silinir diye sormanıza gerek kalmayacağına göre bir başka konuya da değinmek istiyoruz. GTA 5 Türkçe yama silme işte bu kadar basit. Epic Games GTA 5 açılmıyor hatası almanızın bir diğer nedeni de Türkçe yama olabilir.

GTA 5 Türkçe Yama Kaldırmadan Online Girilir Mi?

GTA 5 Türkçe yama silme konusunda yardım arayan oyuncuların çok büyük bir bölümü GTA Online oynayabilmek için Türkçe yamayı kaldırmak istiyorlar. Aslına bu konuda Türkçe yamayı kaldırmaktansa yama ile beraber GTA Online oynamak çok daha cazip duruyordur. Peki, mümkün mü?

Hayır, GTA 5 Türkçe yama gibi dil yamaları ve benzeri yamalar aktifken resmi GTA Online sunucularına bağlanmanız mümkün değildir. Üzerinde oynanmamış bir GTA 5 dosyasına sahip olduğunuzda ancak GTA Online sunucularına bağlanabilir, diğer oyuncularla oynayabilirsiniz. Ban yeme riskini de göz önünde bulundurmalı GTA Online önceli GTA 5 Türkçe yamayı kaldırmalısınız.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir