Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunGTA 5 Online Pasif Mod Kapatma

GTA 5 Online Pasif Mod Kapatma

GTA 5 oyuncuları hikaye modu sonrasında dahil oldukları GTA Online sürecine hemen adapte olamayabiliyorlar. GTA 5 online pasif mod kapatma nasıl yapılır sorusuna yanıt verirken GTA 5 pasif modu hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. Artık GTA Online oynarken pasif mod yüzünden sıkılmayacaksınız.

GTA 5 Online Pasif Mod Kapatma Nasıl Yapılır?

GTA 5 Online Pasif Mod Kapatma Nasıl Yapılır?

GTA Online pasif mod kapatma nasıl yapılır sorusu GTA Online’a yeni giren birçok oyuncu tarafından sorulmaktadır. Oyuncular henüz yeni dahil oldukları bu eğlence içerisinde tehlikede kalacakları için kurgulanan pasif modu kapatmanıza yardım edeceğiz. GTA 5 Online pasif mod kapatma nasıl yapılır;

  • GTA 5’i başlatın ve GTA Online’a bağlanın.
  • Bir oyuna dahil olduktan sonra M tuşuna basarak Interaction Menu’yü, yani Etkileşim Menüsünü açın.
  • Açılan menünün en altlarında bulunan “Disenabled Passive Mode” seçeneğine tıklayın.
  • Seçeneği aktif ettiğinizde GTA Onlina passive mode kapatma tamamlanmış olacak.

Yukarıdaki adımları eksiksiz olarak yerine getirdiğinizde GTA 5 passive mod kapatma işlemini tamamlamış olacaksınız. Adımları birkaç kere tekrarladıktan sonra bir daha GTA 5 passive mode kapatma araması yapmanıza gerek kalmayacak, kapama ve açmaya eliniz alışacaktır. GTA 5 online pasif mod kapatmak işte bu kadar kolaydır.

GTA 5 Pasif Mod Kapatmanın Tehlikeleri

GTA Online passive mod kapatma adımlarını kolayca öğreneceğinizden eminiz ancak GTA 5 Online pasif mod kapatma sonrasında sizi bekleyen tehlikelerin farkında değilseniz işler pek yolunda değil demektir. GTA 5 pasif mod kapatma sonrasında diğer oyuncular ve farklı tehlikeler sizin için de aktif olacak. GTA 5 online pasif mod kapatma sonrasında;

  • Diğer oyuncular size saldırabilecek, pasif modu kapatmadan önce GTA 5 siper alma tuşunu kullanmalısınız.
  • Üzerinizde taşıdığınız para düşebilecek,
  • Zırhınız gidebilecek,
  • Görevleriniz iptal olabilecek,

Gördüğünüz gibi GTA 5 passive mod kapatma sonrasında kelimenin tam anlamıyla aktif bir GTA Online deneyimine giriyorsunuz demektir. Eğer tüm bu sorunlardan uzak kalmak istiyorsanız GTA online passive mod kapatmadan uzak durabilir veya pasif modu devre dışı bırakmadan önce paranızı bankaya yatırabilirsiniz.

GTA Online Pasif Mod Açma Nasıl Yapılır?

GTA Online Pasif Mod Açma Nasıl Yapılır?

GTA 5 passive mode kapatma adımlarını uyguladıktan sonra pişman olan, GTA online pasif mod kapatma tehlikelerini en yakından hisseden oyuncular doğal olarak geri adım atmak istiyorlar. Bu durumda GTA Online pasif mod açma nasıl yapılır diye de soruyorlar. Sizler için yanıtlayalım.

GTA 5 pasif mod açma içeriğimizde daha detaylı anlatacağımız pasif mod açma sistemini GTA 5 Online pasif mod kapatma adımlarını sırayla tekrarlayarak açık hale getirebilirsiniz. Yani kapatma adımları tekrarlandığında pasif mod yeniden aktif hale gelecektir. Dileriz bir dahaki sefere daha nazik karşılanırsınız.

GTA 5 Pasif Mod Nedir?

GTA 5 Online passive mode kapatma konusunu sizlerle paylaşırken GTA 5 pasif modu hakkında daha fazla bilgi vermemiz gerektiğini düşündük. GTA 5 online pasif mod kapatma öncesinde pasif modun ne olduğunu öğrenmek ciddi anlamda işinizi kolaylaştıracaktır.

Öyleyse açıklayalım; GTA 5 pasif mod, oyuncuların GTA Online’a yeni girdiğinde alışma sürecini hızlandırmak veya dinlenmek amacıyla kullanabilecekleri, dışarıdan zarar görmedikleri bir RockStar Games mekaniğidir.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir