Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunGTA 5 Araba Üstü Açma Tuşu Hangisidir?

GTA 5 Araba Üstü Açma Tuşu Hangisidir?

GTA 5’in özgür açık dünyasında yapabileceklerinizin sınırı yok desek yeridir. Ancak her yapabileceğinizin kısa yol tuşunu biliyor musunuz? Bu içeriğimizde GTA 5 araba üstü açma tuşu hangisidir sorusuna yanıt vereceğiz. Arabanızın üstünü açtığınızda neler olacağıyla birlikte…

GTA 5 Araba Üstü Açma Tuşu Hangisidir?

GTA 5 Araba Üstü Açma Tuşu Hangisidir?

GTA 5‘in açık dünyasında yapabilecekleriniz sınırsıza yakınken, hepsinden haberinizin olması neredeyse mümkün değildir. Bazı GTA 5 arabalarının, özellikle GTA 5 en hızlı arabalarının üstlerinin açıldığını biliyor muydunuz? Bilseniz de bilmeseniz de önemli olan nasıl açacağınızdır. GTA 5 araba üstü açma nasıl yapılır?

Üstü açılır bir arabadaysanız “H” tuşuna basılı tuttuğunuzda GTA 5 arabasının üstünün yavaşça açıldığını göreceksiniz. Bu işlemi tekrarladığınızda ise arabanın üstü kapanacaktır. Artık lüks araçlarla gezerken çok daha havalı olmak konusundaki en önemli ipucunu biliyorsunuz.

GTA 5 Üstü Açılan Arabalar

GTA 5 oynarken kullandığınız araçların bazılarının üstünün açılabildiğini söylemiştik, peki hangi araçların üstü açılabilir. GTA 5 üstü açılan arabaları da sizler için liste haline getirdik. Oyuna yeni üstü açılabilen arabalar eklendiğinde sizler için listemizi genişleteceğiz.

  • Cognoscenti Cabrio
  • Carbonizzare

GTA 5 araba üstü açma konusunda en çok merak edilen hangi arabaların üstünün açılacağı sorusuna da yanıt bulduğunuza göre içeriğimizin sonuna yaklaşıyoruz demektir. Sizler için açıklayıcı bir içerik hazırlamaya çalıştık, eğer konu hakkında sorularınız olursa yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

GTA 5 Araba Üstünü Açmak Ne İşe Yarar?

GTA 5 oyanarken arabanızın üstünü açmayı öğrendiniz ancak tam olarak ne işe yaradığını bilmiyorsanız size biraz yardımcı olalım. Öncelikle çok daha havalı ve zengin göreceğinizden emin olabilirsiniz. Bu sayede GTA 5 arabaya kadın atma mekaniği de daha efektif kullanabileceksiniz.

Benzer şekilde aracın kapısını açmaya gerek kalmadan arabaya binmek, arabanıza gelen bazı efektleri çok daha yakından görmek için arabanızın üstünü açmayı biliyor olmalısınız. Artık GTA 5 araba üstü açma konusunda her türlü bilgiye vakıfsınız. Benzer içeriklerimizde tekrar görüşmek dileğiyle.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir