Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunMafia 2 Definitive Edition Kaç Saat?

Mafia 2 Definitive Edition Kaç Saat?

Mafia serisinin devam oyunlarının ilki olan Mafia 2, Definitive Edition haliyle tekrar aramıza döndü. Bu içeriğimizde Mafia 2 Definitive Edition kaç saat sorusuna yanıt verecek konu hakkında merak ettiğiniz konulara bir bir açıklık getirmek istiyoruz.

Mafia 2 Definitive Edition Kaç Saat?

Mafia 2 Definitive Edition Kaç Saat?

Mafia ilk yayınlandığı günden itibaren oyun dünyasını esir almış, en çok oynanan ve esinlenilen oyunlardan bir tanesi olmuştu. Doğal olarak Mafia 2’nin çıkışında da unutulmaz bir hype yaşandı. Oyuncular Mafia 2’de aradıkları lezzeti kısmen buldular. Sonrasında Mafia 2 Definitive Edition ile tekrardan aynı derin hikayeye daldık.

Peki, Mafia 2 Definitive Edition kaç saat sürüyor hiç merak ettiniz mi? Mafia 2 Definitive Edition ortalama 25-30 saat süren bir oyundur. Eğer sadece hikaye görevlerinde koşturacak, hızlıca oyunu bitirmek isteyecekseniz bu süre azalacak, yan görevlere vakit ayırmayı planlıyorsanız bu süre biraz daha uzayacaktır. Daha önce sizler için Mafia 1 Definitive Edition kaç saat sorusuna da yanıt vermiştik.

Mafia 2 Definitive Edition Hikayesi Kaç Saat?

Mafia 2 Definitive Edition kaç saat sorusuna 25-30 saat yanıtını vermiştik ancak bu yanıt ortalama oyuncu deneyimlerine dayanmaktadır. Eğer sadece hikaye modunun süresinden bahsediyorsanız Mafia 2 Definitive Edition hikayesi 11 saat civarı sürmektedir. Böylesine dolu hikayeler için oldukça uzun bir süre.

Mafia 2 Definitive Edition Oynanış Süresi

Oynanış süresi ise oyuncuların Mafia 2 açık dünyasında vakit geçirirken oyuna harcayabilecekleri zamanı temsil etmektedir. Eğer Mafia 2 Definitive Edition oynanış süresini merak ediyorsanız yanıtımız 35 saat olacaktır. Tam 35 saat boyunca mafyatik işlerle uğraşabilir, Mafia serisinin tadına varabilirsiniz.

Mafia 2 Kaç Saatti?

Mafia 2 Kaç Saat

Oyuncuların Mafia 2 Definitive Edition kaç saat diye sormasının temel nedeni oyunun Mafia 2’nin remake versiyonu olarak yayınlanmasıydı. Daha iyi bir kıyaslama yapabilmeniz için Mafia 2 kaç saat sorusuna da yanıt vermek istiyoruz.

Mafia 2 ortalama 12 saat süren bir oyundu. Hikaye sürelerini karşılaştıracak olursanız yaklaşık 1 saat kadar orijinal oyunun daha uzun olduğunu ama remake versiyonda açık dünya ögelerinin oyunu çok daha uzun bir oynanışa sürüklediğini söyleyebiliriz.

Mafia 2 Definitive Edition Almaya Değer Mi?

Mafia 2 Definitive Edition satın almadan hemen önce Mafia 2 Definitive Edition kaç saat gibi sorulara yanıt aramanızdaki temel neden oyuna harcayacağınız paraya veya zamana değecek mi konusu olabilir. Sizler için bu konuda kendi yorumumuzu yapmak isteriz.

Gelmiş geçmiş en iddialı, en kaliteli serilerin başında Mafia serisi gelmektedir. Böyle bir seriyi alma, oynama, zaman ayırma imkanınız varsa evet, kesinlikle değer. Serinin tüm oyunlarını oynadığınızda zihninizde Mafia için farklı yer açılacağından eminiz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir