Cuma, Haziran 7, 2024
Ana SayfaOyunETS 3 Ne Zaman Çıkacak?

ETS 3 Ne Zaman Çıkacak?

Euro Truck Simulator oyuncuları için sadece DLC’ler artık yeterli olmuyor. Güncellemeler ve DLC’lerin yanında ETS 3 ne zaman çıkacak diye de sormadan edemiyorlar. Tahmin, duyum ve söylentilerle birlikte yanıtlamaya çalışalım.

ETS 3 Ne Zaman Çıkacak?

ETS 3 Ne Zaman Çıkacak?

SCS Software tarafından 2009 yılında ilk kez yayınlanan ETS oyunu, tahmin edildiğinin aksine çok büyük bir oyuncu kitlesine ulaşmıştı. Tır sürerek sohbet etmek, şarkı dinlemek öyle büyük bir keyif haline geldi ki çok uzun zaman geçmeden ETS 2 de yayınlandı ve rekorlar kırdı. Peki, ETS 3 ne zaman çıkacak?

Oyun AdıYayınlanma Tarihi
Euro Truck Simulator 129 Ağustos 2009
Euro Truck Simulator 219 Ekim 2012
American Truck Simulator2 Şubat 2016
Euro Truck Simulator 3Tahminen 2025 başı
ETS 3 Ne Zaman Çıkacak?

Henüz ETS 3 ne zaman çıkacak sorusuna resmi bir yanıt verecek kadar bilgiye sahip değiliz. Şirket hala ETS 2 ve American Truck Simulator için DLC paketleri yayınlıyor ve bazı güncellemeler getiriyor. Aradan geçen bunca yıldan sonra 2025 yılının başı gibi en azından resmi duyumlar alacağımıza inanıyoruz.

ETS 3 Farklılıkları Neler Olacak?

Tahminen ETS 3 2025 yılında çıkacak paylaşımını yaptıktan sonra ETS hayranları için bir başka konuya daha değinmek istiyoruz. Evet, çok büyük ihtimalle ETS 3 gelecek ama nasıl değişiklikler olacak, ETS 3 farklılıkları neler olacak?

  • Araba, ev satın almak gibi lüks harcamalar yapılacak,
  • Şirketimizin dişli rakipleri olacak,
  • ETS Online oynama şekli güncellenecek,
  • Ortak şirket açma gibi mekanikler olacak,

Gördüğünüz gibi oyuncuların ETS 2 oynarken bazı modlar yardımıyla yaptıklarını aslında oyun şirketi doğrudan ETS 3’e getirmek ve oyuncuların taleplerini böylece yerine getirmek istiyorlar. Ancak bunlardan hangileri başarıyla hayata geçirilir göreceğiz.

ETS 3 Çıkacak Mı?

Bazı Euro Truck Simulator hayranları, Euro Truck Simulator 3 ne zaman çıkacak diye sormak yerine ETS 3 çıkacak mı diye soruyorlar. Umutsuzluktan kaynaklanan bu duruma karşı yanıtımız evet olacak. Aradan ne kadar uzun zaman geçerse geçsin, şirket bir adım atmasa bile bir başka şirketin ETS haklarını satın alarak ETS 3 için çalışmalara başlayacağını düşünüyoruz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir