Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunBrawl Stars 100 Starr Hediyesi Ne Zaman Verilecek?

Brawl Stars 100 Starr Hediyesi Ne Zaman Verilecek?

Brawl Stars etkinlikleri arasında en büyük olanı geldi, oyuncular Brawl Stars 100 Starr hediyesi ne zaman verilecek diye merak içerisinde sormaya başladılar. Bir başarım sonrasında oyunculara dağıtılacağı söylenen 100 starr hediyesinin ne zaman elinize ulaşacağını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Brawl Stars 100 Starr Hediyesi Ne Zaman Verilecek?

Brawl Stars 100 Starr Hediyesi Ne Zaman Verilecek?

Brawl Stars 100 Starr hediyesi ne zaman verilecek sorusunun bu kadar çok gündemde kalıyor olmasının nedeni etkinlik boyunca tamamlanan her koşulda oyuncuların ödüllerini en kısa sürede alması oldu. Ancak söz konusu ödül 100 starr hediyesi olduğunda kilit açılmasına rağmen oyuncular Brawl Stars 100 Starr hediyesi ne zaman verilecek ne diye sormak zorunda kaldılar.

  • 300 Milyon Ender Starr: Günlük iki kat Starr
  • 600 Milyon Ender Starr: 1 Rastgele Starr
  • 900 Milyon Ender Starr: 3 Rastgele Starr
  • 1.2 Milyon Ender Starr: 5 Rastgele Starr
  • 1.5 Milyon Ender Starr: 100 Rastgele Starr

Brawl Stars 100 Starr hediyesi etkinlik bitene kadar ki süre içerisinde hesabınıza eklenecektir. Ancak hediye kazanmak için yapmanız gerekenlerin tamamını yaptığınızdan emin olmalısınız. Yukarıda görmüş olduğunuz ender starrları toplamak, etkinliğin kilitlerini açmak en temel amacınızdır. Siz yine de diğer kuralları ve gereksinimleri okusanız iyi edersiniz.

Brawl Stars 100 Starr Hediyesi Ne Kadar Sürecek?

Brawl Stars 100 Starr hediyesi ne zaman verilecek sorusuna etkinliğin bitiş tarihini son tarih olarak vermiştik. Öyleyse Brawl Stars oyuncuları doğal olarak Brawl Stars 100 Starr hediyesi etkinliği daha ne kadar sürecek diye sormaya başlamışlardır. Brawl Stars 100 Starr Drop etkinliği 25 Mart tarihine kadar aktif olacak.

Tarihlerimiz 25 Mart’ı gösterdiğinde artık etkinlik için kazanım elde edemeyeceksiniz. Fakat etkinlik süresi boyunca yaptıklarınızın ödüllerini alacağınızdan emin olabilirsiniz. Zaten aksi düşünülemezdi, değil mi? Brawl Stars 100 starr hediyesini kazanmak için her koşulu sağlamalı ama fazla da acele etmemelisiniz.

Brawl Stars 100 Starr Hediyesi Nedir?

25 Mart tarihinde sonra erecek olduğunu söylediğimiz Brawl Stars 100 starr hediyesi nedir biliyor musunuz? Çok iyi bildiğiniz gibi Brawl Stars oyununda en iyi Brawlerları, en iyi karakterleri açmanız için öncelikle yıldız yolunu tamamlamanız gerekmektedir. Brawl Stars 100 Starr hediyesi de rastgele yıldız yollarından toplamda 100 yıldız kazanmanızı sağlayacak bir etkinlik ödülüdür.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir