Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunEpic Games EA FC 24 Açılmıyor Çözümü

Epic Games EA FC 24 Açılmıyor Çözümü

EA FC 24 oyuncularının indirimlerden faydalanmak amacıyla farklı oyun sağlayıcılarından alışveriş yaptığını biliyoruz. Epic Games EA FC 24 açılmıyor çözümünü arıyorsanız siz de benzer şekilde Steam yerine Epic Games tercih edenlerdensiniz demektir.

Epic Games EA FC 24 Açılmıyor Çözüm

Epic Games EA FC 24 Açılmıyor Çözüm

Steam’in Amerikan Doları üzerinden fiyatlandırmaya geçmesiyle birlikte oyuncular Epic Games gibi ekstra sağlayıcılara yoğunlaştı. Ancak nispeten sektörde yeni olan sağlayıcıların bazı hatalarla oyuncuları üzmesi de çok muhtemel oluyor. Epic Games EA FC 24 açılmıyor çözümünü sizlerle paylaşarak bu konuyu çözmenize yardımcı olmak istiyoruz.

  • Steam’i başlatın ve hesabınıza giriş yapın.
  • Ekranın sol altındaki Oyun Ekle butonuna tıklayın.
  • Steam Dışı Oyun Ekle seçeneğine tıklayın.
  • Karşınıza çıkacak uygulamalar arasından App Recovery’i seçin.
  • Daha sonra Steam üzerinden App Recovery’i başlatın.
  • Açılan uygulama üzerinden EA FC 24’ü açın.

Gördüğünüz gibi aslında Epic Games EA FC 24 açılmıyor çözümü oldukça basit ve kullanışlıdır. Eğer benzer hatalar yaşıyorsanız Epic Games üzerinden yaşadığınız hataları yukarıdaki yöntemle çözebilirsiniz. Daha önce sizler için EA FC 24 Kol görmüyor hatasına da benzer bir çözüm önermiştik.

EA FC 24 Epic Games Olmadan Oynanır Mı?

Eğer Epic Games üzerinden EA FC 24 satın aldıysanız bu konuda sizin için vereceğimiz yanıt pek olumlu olmayacak. Epic Games üzerinden satın alınan oyunlar Epic Games başlatılmadan oynanamazlar. Aslına bakarsanız satın alırken bunu kabul ediyorsunuz.

Ancak doğrudan Epic Games üzerinden değil de Steam üzerinden oyunu başlatmanız mümkündür. Steam’e oyun ekleyerek açtığınız oyunlar da Epic Games sağlayıcısını kullansa da dosyaların kullanımı açısından çok daha faydalı ve daha az hatalı olabilir.

Epic Games Oyunları Steamden Açılır Mı?

Epic Games’ten satın aldığınız her türlü uygulama ve oyunu Steam üzerinden yukarda bahsettiğimiz yöntemleri kullanarak başlatabilirsiniz. Her seferinde yaşadığınız hatalardan kurtulacağınızın garantisini vermek imkansız olsa da en azından ciddi ilerleme sağlayacağınızı söyleyebiliriz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir