Pazartesi, Mart 25, 2024
Ana SayfaOyunEA FC 24 Kolu Görmüyor Çözümü

EA FC 24 Kolu Görmüyor Çözümü

EA FC 24 oynamak için sabırsızlandığınız anda başınıza gelebilecek en kötü şey EA FC 24 kolu görmüyor çözümünü aramak zorunda kalmaktır. Bu süreçte karşılaşacağınız çözümlerin çoğu sonuç vermeyecekken doğrusuna ulaşmak zorlu olabilir. Öyleyse kesin çözümle yardımcı olalım.

EA FC 24 Kolu Görmüyor Çözümü

EA FC 24 Kolü Görmüyor Çözümü

EA FC 24‘ün fiyat performans olarak uygun bir durumda olması, ülkemizde futbolun en çok sevilen sporların başında olması oyuna sürekli yeni insanların dahil olmasını sağlıyor. Eğer FC 24 kolu görmüyor çözümü arıyorsanız sizin de kontrolcünüz EA FC tarafından görüntülenmiyor demektir. Bu konuda yapılabilecek net bir çözüm yöntemi biliyoruz.

  • Steam’i açın ve hesabınıza giriş yapın.
  • Ekranın sol altında bulunan “+Oyun Ekle” butonuna tıklayın.
  • Karşınıza çıkacak mini menüde “Steam Dışı Oyun Ekle” deyin.
  • Uygulamalar listesinden “App Recovery”i Steam Kütüphanenize ekleyin.
  • Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve Steam’i açın.
  • Steam üzerinden App Recovery’i başlatın.
  • App Recovery açıldıktan sonra App Recovery üzerinden EA FC 24’ü başlatın.
  • İşte karşınızda EA FC 24 kolu görmüyor çözümü!

Yukarıdaki adımları doğru sırayla takip ettikten sonra FC 24 kolu görmüyor çözümüne ulaşmış olacaksınız. Eğer FIFA 24 kontrolcü görmüyor hatası alıyorsanız kesinlikle içeriğimizdeki yöntemi denemelisiniz. Yöntemimizin işe yaraması için Steam Kontrolcü Desteğini açmayı da unutmamalısınız. EA FC 25 çıktığında da benzer hatalar olacaktır diye düşünüyoruz.

EA FC 24 Joystick Görmüyor Epic Games

Futbol ve FIFA hayranları sık sık normalde Joystick çalışıyor ancak EA FC 24 joystick görmüyor hatası ile karşılaşıyorum diye araştırmaya koyuluyorlar. Siz de benzer şekilde normalde çalışan kontrolcünüzün EA FC 24 tarafından görülmediğini iddia ediyorsanız çözüm yöntemlerine odaklanmalısınız.

Epic Games üzerinden de Steam’de olduğu gibi EA FC 24 joystick görmüyor hatası ile karşılaşıyor olabilirsiniz. Bu durumda yapmanız gereken oldukça basittir. Oyuna Epic Games üzerinden sahip olsanız bile bir önceki başlığımızdaki adımları takip ederek Steam üzerinden hem App Recovery’i hem EA FC 24’ü başlatarak EA FC 24 kolu görmüyor Epic Games hatasını çözebilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir