Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunRise Online Upgrade Oranları

Rise Online Upgrade Oranları

MMORPG oyunlarının en heyecanlı dakikaları genelde eşya yükseltirken yaşanmaktadır. Bu içeriğimizde Rise Online upgrade oranlarını sizlerle paylaşırken eşyalarınızı artı basarken nelerle karşılaşacağınızı da karşınıza şimdiden çıkartmak istiyoruz.

Rise Online Upgrade Oranları

Rise Online Upgrade Oranları

Rise Online upgrade oranları aslında birçok farklı detaya bağlı değişmektedir. Geliştirilecek eşyanın kalitesi, eşyanın artısı ve kullandığınız geliştirme eşyaları yüzde olarak ciddi farklar yaratmaktadır. Ancak sizler için Rise Online upgrade oranlarını Arcana Scroll’a bağlı olacak şekilde ele almak istedik. İki farklı başlıkta inceleyelim.

  • Arcana Scroll Yokken
  • Arcana Scroll Varken

Sizlerle paylaşacağımız oranlara bakarak geliştirmek istediğiniz Rise Online eşyası hakkında çok daha fazla bilgiye erişebilirsiniz. Aslına bakarsanız çok mu şanslısınız yoksa çok mu şanssızsınız öğrenmek istiyorsanız en doğru adreste olduğunuzu kolaylıkla söyleyebiliriz. Upgradeler en az Rise Online Takı Set Bonusları kadar hesabınızı güçlendirecektir.

Rise Online Upgrade Oranları Arcana Scroll Yokken

Arcana Scroll olmadan upgrade yapmaya kalkışmak Rise Online oynarken yapabileceğiniz en riskli hareketlerin başında gelmektedir. Bu sayede riski arttırırken aslında kazancınızda neredeyse hiç değişiklik olmaz.

Eşya SeviyesiCommonRareEpicUnique
+2KesinKesinKesinKesin
+3KesinKesinKesinKesin
+4Çok YüksekÇok YüksekYüksekYüksek
+5YüksekYüksekOrtaOrta
+6OrtaOrtaOrtaDüşük
+7DüşükDüşükDüşükDüşük
+8Çok DüşükÇok DüşükÇok DüşükÇok Düşük
+9Çok DüşükÇok DüşükÇok DüşükÇok Düşük
Rise Online Upgrade Oranları Arcana Scroll Yokken

Gördüğünüz gibi eğer Common veya Rare bir eşya geliştirmeye çalışıyorsanız Arcana Scroll masrafına çok fazla ihtiyacınız olmayacaktır. Ama siz yine de şansınızı denemek yerine para harcamak isterseniz bir sonraki başlığımıza bakabilirsiniz.

Rise Online Upgrade Oranları Arcana Scroll Varken

Rise Online upgrade oranlarının neredeyse tamamını etkileyen Arcana Scroll ile upgrade yapmak sandığınızdan çok daha kolay olacaktır. Scroll masrafına rağmen +8 ve +9’un ne kadar zorlu geçeceğini söylememize gerek yok herhalde.

Eşya SeviyesiCommonRareEpicUnique
+2KesinKesinKesinKesin
+3KesinKesinKesinKesin
+4KesinKesinKesinKesin
+5KesinKesinKesinKesin
+6KesinYüksekOrtaOrta
+7OrtaOrtaOrtaDüşük
+8DüşükDüşükÇok DüşükÇok Düşük
+9Çok DüşükÇok DüşükÇok DüşükÇok Düşük
Rise Online Upgrade Oranları Arcana Scroll Varken

Tabloda bulunan oranlardan faydalanmak istiyorsanız Arcana Scroll kullanmayı kesinlikle unutmamalısınız. Scroll olmadığında oranlar ilk tablomuzda olduğu gibi güncellenmektedir.

Rise Online Upgrade Yüzdeleri

Rise Online artı basma oranlarını daha iyi anlamak istiyorsanız yüzde olarak da kısaca ifade etmemiz gerekecektir diye düşündük. Sizlerle paylaştığımız upgrade oranlarının yüzde olarak ifadeleri aşağıdaki gibi olacaktır.

  • Kesin: %100
  • Yüksek: %70-90
  • Orta: %40-70
  • Düşük: %25-35
  • Çok Düşük: %5-10

Yüzde oranlarını eşyalara göre ciddi farklılıklar gösterdiği için bazı aralıklar içerisinde paylaşmak zorunda kaldık. Oranlar güncellemelerle değiştiği için içeriğimizi güncel tutmaya devam edeceğiz. Yeni güncellemelerde yeni oranlara bizimle ulaşabilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir