Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunWild Rift Talon Ne Zaman Gelecek?

Wild Rift Talon Ne Zaman Gelecek?

Wild Rift her geçen gün oyuna yeni şampiyonlar ekliyor ve oyuncularını diri tutmaya çalışıyor. Bu içeriğimizde Wild Rift Talon ne zaman gelecek sorusuna yanıt verirken Talon hakkında bildiklerimizi sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Talon oynamaya hazır mısınız?

Wild Rift Talon Ne Zaman Gelecek?

Wild Rift Talon Ne Zaman Gelecek

Wild Rift, League of Legends şampiyonlarını yavaş yavaş oyuna ekliyor ve bu süreç oyuncular tarafından büyük ilgiyle karşılanıyor. Wild Rift 5.0 yama notlarında duyurulan şampiyonlardan bir tanesi olan Talon hakkında da oyuncular merakla soruyorlar. Wild Rift Talon ne zaman gelecek?

League of Legends Noxus karakterlerinden birisi olan Talon, 23 Şubat 2024 tarihinde Wild Rift’e gelecek. 23 Şubat sabahından itibaren hiç zaman kaybetmeden mobil cihazlarınızda Talon oynamaya başlayabilirsiniz. Duvarlardan atlamak için daha fazla araştırma yapıp beklemenize gerek yok.

Wild Rift Talon Saat Kaçta Gelecek?

Artık Wild Rift Talon ne zaman gelecek biliyorsunuz ancak Talon’u beklerken sabırsızlanan oyuncular için sadece Talon’un geleceği günü öğrenmek yeterli olmayabiliyor. Aynı zamanda Wild Rift Talon saat kaçta gelecek diye soruyorsanız bu soruya da yanıt verelim.

Wild Rift Talon saat 03.01’de Wild Rift sahnesinde sizleri bekliyor olacak. Talon’un gelmesiyle beraber oyuncuların özellikle orman ve orta koridorda Talon oynamaya başlayacaklarını tahmin ediyoruz. Siz Wild Rift Talon ne zaman çıkacak diye sorarken nerede oynamayı planlıyorsunuz?

Wild Rift Talon Etkinliği Olacak Mı?

Wild Rift oyuncular için oldukça eli bol olan, sevenlerini mutlu etmeyi iyi bilen bir oyun olduğu için neredeyse her yeni gelen şampiyon adına bir etkinlik düzenliyor. Bu etkinlikler sayesinde oyuncular Wild Rift yeni şampiyon Talon’u açmayı da daha kolay yapıyorlar.

Henüz Wild Rift cephesinden bir etkinlik olacağına dair duyum almadık. Fakat daha önce de söylediğimiz gibi çoğu yeni şampiyon yanında bir etkinlik ile geliyor. Eğer Wild Rift Talon cevapları gibi bir etkinlik olursa sizler için bu sorulara yanıt verecek, etkinliğe yardım edeceğiz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir