Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunCounter StrikeCS2 Arkadaşlarla vs Atma

CS2 Arkadaşlarla vs Atma

Counter Strike oyuncuları için en önemli etkinliklerin başında düellolar gelmektedir. CS2 arkadaşlarla vs atma nasıl yapılır, CS2 1v1 nasıl atılır hala çözemediyseniz içeriğimizi okumanız yeterli olacaktır. Arkadaşlarınızla bolca eğlenmeniz için konuyu derinlemesine araştırdık.

CS2 Arkadaşlarla vs Atma Var Mı?

İçeriğimizi oluşturma amacımız olan CS2 arkadaşlarla vs nasıl atılır sorusuna yanıt vermeden önce vs konusunda bazı bilgiler paylaşmak istiyoruz. Öncelikle CS2 arkadaşlarla vs atma var mı, yanıtlayalım. Counter Strike: Global Offensive oyununda olduğ gibi Counter Strike 2 oyununda da arkadaşlarınızla birebir karşılaşmaya girebilirsiniz. Ama nasıl?

CS2 Arkadaşlarla vs Atma Nasıl Yapılır?

CS2 Arkadaşlarla vs Atma Nasıl Yapılır

Arkadaşlarınızla aim yarışına girmek, rekabetçi karşılaşmalardan biraz olsun uzaklaşmak istiyorsanız vs haritaları tam size göre demektir. Eğer CS2 arkadaşlarla vs atma nasıl yapılır öğrenebilirseniz ciddi anlamda keyifli dakikalar geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birebir CS2 oynamak için aşağıdaki adımları takip etmelisiniz;

  • Counter Strike 2 oyununu başlatın.
  • Oyna seçeneğini seçtikten sonra oyun modlarının yanındaki dünya sekmesine tıklayın.
  • Topluluk sunucularını gördüğünüz ekranda şifresiz ve boş olan sunucuları tercih edin.
  • Boş bir sunucuya arkadaşınızla dahil olduktan sonra oynamaya başlayın.

Counter Strike oyuncuları geçmiş oyunlardan vs atma işlemlerini atölye haritalarında halletmeye alışıklar. Siz de arkadaşlarınızla atölye modlarında eğlenmek, karşılaşmak istiyorsanız bu konuda sizlere kötü bir haberimiz var. Ne yazık ki şimdilik sadece yukarıda bahsettiğimiz yöntemlerle arkadaşlarınızla vs atabilirsiniz.

CS2 arkadaşlarla vs atma aşamasında bir adım daha öne çıkmak istiyorsanız CS 2 silahı sol ele alma adlı rehber içeriğimizi inceleyebilirsiniz. Böylece arkadaşlarınızla vs atarken çok daha rahat edecek, arkadaşlarınıza karşı en iyi performansınızı gösterebileceksiniz.

CS2 1v1 Nasıl Atılır?

Özellikle ülkemizde en çok sevilen oyunlardan bir tanesi olan Counter Strike her Türk’ün en iyi oynadığı oyunlar arasındadır. Böylesine iddialı olduğumuz bir dalda vs atmak istemek en doğal hakkınızdır diye düşünüyoruz. Bir önceki başlığımızda da bahsettiğimiz gibi an itibariyle atölye haritalarında vs atmanız mümkün değildir.

Atölye haritalarının özel oynanış modları CS2’ye adapte olana kadar CS2 1v1 atma işlemlerini topluluk sunucuları üzerinden yapmak zorundayız. Gelecek güncellemeler sonucunda CS2 1v1 nasıl atılır sorusunun yanıtı olarak atölye haritalarından bahsetmek mümkün olabilir. Biraz daha sabretmelisiniz.

CS2 Hangi Maplerde vs Atılır?

Topluluk sunucularında da olsa oyuncular için sadece vs atılacak arkadaş ve yöntem değil aynı zamanda haritalar da önemlidir. Eğer eğlenceli bir karşılaşma geçirmek istiyorsanız en doğru haritalarda CS 2 ws atmaya adım atmalısınız. CS2 vs mapleri;

  • awp_lego_2
  • de_nuke
  • de_dust_2
  • de_mirage

Yukarıda sizler için listelediğimiz haritalarda arkadaşlarınızla vs atabilir ve hanginizin CS2 yeteneğinin daha ileri seviyede olduğunu öğrenebilirsiniz. Şimdilik CS2 arkadaşlarla 1v1 atma adlı içeriğimizin sonuna geldik. Benzer içeriklere ulaşmak için Yeni Güncellemeyi takip etmeyi sürdürmelisiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir