Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunCS2 Susturucu Nasıl Takılır?

CS2 Susturucu Nasıl Takılır?

FPS oyunlarında silaha susturucu takmak taktiksel bir hamle olacaktır. Bu içeriğimizde CS2 susturucu nasıl takılır, susturucu takma tuşu hangisidir sorularına yanıt verecek. Susturucu ile CS2’de yapabileceklerinize yanıt vermeye çalışacağız.

CS2 Susturucu Nasıl Takılır?

CS2 Susturucu Nasıl Takılır

Silahlarla çatışarak hayatta kalmaya çalıştığınız, görevlerinizi yerine getirmeye çalıştığınız oyunlarda sadece aiminizin iyi olması karşılaşmayı kazanmanıza yetmez. Farklı stratejiler geliştirmelisiniz. CS2 susturucu nasıl takılır diye soran oyuncular da bu stratejik adımları yerine getirmeye çalışıyor gibi görünüyor.

CS2 susturucu takma tuşu mouse sağ clicktir. Yani susturucu takabileceğiniz bir silah elinizdeyken tek yapmanız gereken sağ tuşa basmaktır. Böylece otomatik olarak susturucu takılacaktır. Susturucu taktıktan sonra artık onu nasıl çıkartacağınızı da öğrenmeli ve bir karar vermelisiniz. Nasıl kullanacaksınız?

CS2 Susturucu Takma Tuşu Hangisidir?

CS2 susturucu nasıl takılır sorusuna çok daha kısa bir yanıt almak isteyenler direkt CS2 susturucu takma tuşu hangisidir diye özellikle aratıyorlar. Öyleyse yanıtlayalım, CS2 susturucu takma tuşu mouse sağ clicktir. Bir kere basmanız yeterli olacaktır.

CS2 Susturucu Çıkartma Tuşu Hangisidir?

CS2 susturucu çıkartma tuşu için de farklı bir tuş söylemek biraz saçma olacaktır diye düşünüyoruz. Doğal olarak susturucuyu taktığınız tuşa tekrar basarak susturucuyu çıkartabilirsiniz. CS2 susturucu çıkartma tuşu mouse sağ clicktir.

CS2 Susturucu Hangi Silahları Takılır?

CS2 Susturucu Hangi Silahları Takılır

Artık CS2 susturucu nasıl takılır, CS2 susturucu takma tuşu hangisidir biliyorsunuz ancak bu bilgilere sahip olsanız bile her silaha susturucu takmanız mümkün değildir. Eğer susturucu takabileceğiniz silahlarla oynamak istiyorsanız listemiz aşağıdaki gibi olacaktır.

  • USP
  • M4A1-S
  • MP5

Listemizde bulunan silahların tamamı elinize ilk olarak susturuculu şekilde gelecektir. Daha sonrasında susturucuyu çıkartabilir veya tekrardan susturucuyu takabilirsiniz. Seçim tamamen size kalmış. Kararınızı ise faydalarını göz önüne alarak vermelisiniz. CS2 susturucu nasıl takılır öğrendikten sonra istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

CS2 Susturucu Takmak Ne İşe Yarar?

CS2 oynarken yapılması gereken en temel alışkanlıkların başında ses kasmak gelmektedir. Ses kasmanın yanı sıra size edilen ateşin nereden edildiğini anlamak da oyunda sizi bir adım öteye taşıyacaktır. Özellikle smoke arkası çatışmalarda ciddi fark yaratacaktır. CS2 susturucu takma tuşu sayesinde CS2 Mermi Gitmiyor hatasına çözüm bulabilirsiniz.

Susturucu hem silahın sesini hemde nereden atış yaptığınızı belli eden göstergelerin sıklığını düşürmektedir. Ayrıca susturucu taktığınız silahın tepmesinde de ciddi farklılıklar göreceksiniz. Ancak tepmenin azalmasının bazı dezavantajları da olacaktır.

CS2 Susturucu Takmalı Mıyım?

Eğer rakipleriniz sizi görmeden çatışmaya dahil olan bir CS2 oyuncusuysanız kesinlikle susturucu takmanızı öneriyoruz. Kafa kafaya çarpışmalarda işe yaramasa da gizli operasyonlarda çok etkilidir. Nasılsa artık CS2 susturucu nasıl takılır biliyorsunuz, karar sizin.

CS 2 Susturucu Takmanın Avantajları

Susturucu silahınızın sesini oldukça azaltır ve ateşin nereden geldiğinin anlaşılma ihtimalini düşürür. Ekstra olarak silahınızın sesi boğuk çıkarken tepmesi de bir miktar düşecektir.

CS 2 Susturucu Takmanın Dezavantajları

Sadece avantajı olan bir eşya CS2 oyununda bulunmamaktadır. Susturucular bunca güzel özelliği yanında silahın zırh deşmesini azaltır ve hasarını da bir miktar düşürür. Yani susturucu kullanırken bir can kalan rakipler görebilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir