Cuma, Haziran 7, 2024
Ana SayfaOyunCounter StrikeCS2 Silahı Sol Ele Alma

CS2 Silahı Sol Ele Alma

Counter Strike oyuncularının uzun yıllardır süregelen farklı alışkanlıkları vardır. Oyuncuların büyük bir bölümü silahı sağ elle tutuyor olsa bile oyuncular CS2 silahı sol ele alma kodu nedir sorusu birçok oyuncu tarafından merak edilmektedir. Öyleyse yanıtlayalım.

CS2 Silahı Sol Ele Alma Kodu Nedir?

CS2 Silahı Sol Ele Alma Kodu Nedir

Valve‘nin Counter Strike: Global Offensive sonrası büyük bir güncelleme olarak yayınladığı Counter Strike 2, oyuncular için tanıdık ama yeni bir oyun oldu. İlk oyuna benzer ama daha kaliteli mekaniklerle yayınlandığında oyuncular eski alışkanlıklarına dönmeyi talep ettiler. Bu nedenle olacak ki CS2 silahı sol ele alma kodu nedir sorusu sıkça sorulmaktadır.

Counter Strike 2 konsolu nasıl açılır sizlerle daha önce paylaşmıştık. Konsolu açıp “cl_righthand 0” yazdığınızda sağ elinizde tuttuğunuz silah sol elinize geçecektir. Counter Strike oyununda da olduğu gibi çok basit bir dil ile yazılan kod silahınızı tuttuğunuz eli değiştirmenizi sağlamaktadır. Oyunlarda silahları sol elle kullanmaya alışkınsanız CS 2 silahı sol ele alma kodu işinize yarayacaktır.

CS2 Silahı Sol Ele Alma Tuşu Hangisidir?

Counter Strike 2 silahı sol ele alma işlemlerini kod yazarak değil de basit bir tuşla, yani kısa yolla yapmak istiyorsanız bu konuda da sizlere yardımcı olmak istiyoruz. Sizlerle paylaştığımız kodu bir tuşa atayarak bundan sonra atama yaptığınız tuşu CS2 silahı sol elinize alma tuşu olarak kullanabilirsiniz.

CS2 Silahı Sol Ele Alma Kodu Çalışmıyor

Counter Strike Silahı Sol Elle Kullanma

Counter Strike 2 yayınlandığından beri özellikle konsol ve kodlar hakkında oyuncuların ciddi şikayetleri olduğunun farkındayız. Sizin de benzer şekilde bir silahla el değiştirme sorununuz varsa, CS2 silah sol elinize alma kodu çalışmıyor diye şikayet ediyor olabilirsiniz. Bu konunun mantıklı bir açıklaması var.

Henüz Counter Strike 2’ye Counter Strike: Global Offensive’de mevcut olarak kullanılan kodlar aktif olarak eklenmedi. Yani sizlerle paylaştığımız kodun henüz kullanıma açılmamış olması çok muhtemel. Aradan geçen zamanlarda, gelecek yeni Counter Strike 2 güncellemelerinde CS2 silahı sol elle kullanma kodu çalışacaktır.

CS 2 Silahı Sol Elle Kullanmak Ne İşe Yarar?

FPS oyuncularının neredeyse tamamı silahı sağ eliyle kullanmaya alışmış durumdadır. Bu konunun temel nedeni oyunların varsayılan ayarlarda silah sağ elde başlaması ve solak olan oyuncuların bile oyun oynamaya bu şekilde alışmış olmasıdır.

Ancak bazı oyuncular, özellikle Counter Strike oyununda sol elle silah kullanmaya alışkındır. CS2 oynarken silahı sol elle kullanmak sola dönüşlerde daha avantajlı olmanızı sağlar ve ekranın sağ tarafında silahın ekranı kaplamasını engeller. Avantajlar alışkanlıklara göre net değişiklikler gösterecektir.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir