Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunValorant Skin İade Etme Nasıl Yapılır?

Valorant Skin İade Etme Nasıl Yapılır?

Valorant tamamen ücretsiz bir oyun olmasına rağmen oyun içi satın alma imkanlarıyla oyuncuların karşısına çıkıyor. Satın aldıklarından memnun olmayan oyuncular da Valorant skin iade etme nasıl yapılır diye soruyorlar. Bu içeriğimizde Valorant iade işlemine derinlemesine bakacağız.

Valorant Skin İade Etme Var Mı?

Valorant Skin İade Etme Var Mı

Valorant oynarken satın alabileceğiniz onlarca farklı nesne görebilirsiniz. Ajanlar, silah kaplamaları, kaplama geliştirmeleri, savaş biletleri, aksesuarlar, paketler… Saymakla bitmez ürünleri aldıktan sonra hiç pişman oldunuz mu?

Yanıtlayalım, yanlışlıkla satın aldığınız veya pişman olduğunuz eşyaların iadesi var mı, Valorant skin iade etme var mı diyorsanız evet, Valorant skin iade etmek var. Valorant isim değiştirmeyi anlattığımız gibi iadeyi de anlatmaya çalışacağız.

Valorant Skin İade Etme Nasıl Yapılır?

Valorant Skin İade Etme Nasıl Yapılır

Valorant üzerinden yaptığınız tüm alışverişlerin iadesi mümkündür. Eğer iade şartlarını yerine getirebiliyorsanız birçok ürünlerde iade işlemine başlayabilirsiniz. Valorant skin iadesi için buraya tıklamalı ve iade etmek istediğiniz ürün hakkında yeni bir bilet oluşturmalısınız. Valorant destek ekibi size yardımcı olacaktır.

 • Valorant İade Edilebilir İçerikler
 • Valorant İade Edilemeyen İçerikler

Eğer iade edilebilir içeriklerden bir tanesini iade etmek istiyorsanız hiç zorlanmadan iade sürecini atlatacağınızı söyleyebiliriz. İade edilebilir ve edilemez ürünleri de sizlerle paylaşacağız. Valorant skin iade etme konusunda merak edeceğiniz tüm sorulara da bu içeriğimizde yanıt vermek istiyoruz.

Valorant İade Edilebilir İçerikler

Valorant oynarken satın alabileceğiniz birbirinden farklı ürünler olduğunu söylemiştik. Bu ürünler arasından iade edilebilir olanları sizler için sıraladık. Listemize bakarak hangi Valorant alışverişlerinizi iade edebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

 • VP
 • Silah Kaplamaları
 • Aksesuarlar

Eğer listemizde içeriklerden bir tanesini iade etmek istiyorsanız ve iade şartlarını eksiksiz sağlıyorsanız hiçbir sorun yaşamadan iade işlemini tamamlayabilirsiniz. Eğer şartlar sağlanmıyorsa içeriğiniz listemizde olsa bile iadesi olmayacaktır.

Valorant İade Edilemeyen İçerikler

Riot Games’in politikaları gereki iade edilebilir içerikler olduğu gibi iade edilemez içerikler de Valorant oyununda oyuncularla buluşmaktadır. Valorant iade edilemeyen içerikleri sizler için sıraladık.

 • Ajanlar
 • Kullanılmış Silah Kaplamaları
 • Kullanılmış Aksesuarlar
 • Geliştirilmiş Silah Kaplamaları
 • Silah Kaplaması Seviyeleri ve Stilleri
 • Silah Kaplaması Paketleri
 • Seçkin Savaş Biletleri
 • Seçkin Savaş Bileti Seviyeleri
 • Radyanit Puanları
 • Kingdom Kredisi Alışverişleri

Yukarıda görmüş olduğunuz tarzdaki ürünler ne koşulda olursa olsun iade edilmeyecektir. Kullanılmış ürünler sadece rekabetçi karşılaşmalar için değil, tüm karşılaşmalar için geçerlidir.

Valorant Skin İade Etme Ücretsiz Mi?

Evet, Valorant iade işlemleri tamamen ücretsizdir. Destek bildirimi olarak açacağınız iade taleplerinde hiçbir Destek Ekibi çalışanı sizden VP veya farklı bir şekilde ödeme istemeyecektir. Eğer böyle bir durumla karşılaşacak olursanız farklı bir destek bildirimi açarak durumu izah edebilirsiniz.

Ekstra ödemelerin olabileceği iade durumları haricinde Valorant skin iade etmek ücretsiz ve sınırsızdır. Dilediğiniz gibi iade talebinde bulunabilir eğer Valorant skin iade şartlarını karşılıyorsanız iade işlemini başarıyla tamamlayabilirsiniz. Tekrar edelim, iade etme şartlarını karşılıyorsanız.

Valorant Skin İade Etme Şartları Nelerdir?

Valorant Skin İade Etme Şartları Nelerdir

Valorant iade politikalarına dikkatlice bakmadan alışveriş yapmak sonunda oldukça pişman olmanıza neden olabilir. Çok basit bir alışveriş yapıyor olsanız da iade şartlarını kesinlikle incelemenizi öneriyoruz. Valorant iade işlemlerinde işinize yaracaktır.

 • 14 Gün Geçmemiş
 • Kullanılmamış
 • Geliştirilmemiş

Politikaları dikkatlice incelediğinizde kullanılmış, geliştirilmiş yani aktif edilmiş hiçbir içeriğin Valorant tarafından iadesi olmadığını görebilirsiniz. Bu nedenle bir içeriği kullanmadan önce gerçekten kullanmak istediğinizden emin olmalısınız. Aksi halde iadesi yapılmayacaktır.

Valorant İade Ne Zaman Gerçekleşir?

Valorant skin iade etme şartlarının hepsini karşılıyor ve biletinizi de çoktan atmış olabilirsiniz. Ancak iade işlemlerinin başarıyla gerçekleşeceği durumlarda bile biletinize yapılacak geri dönüş dahil olmak üzere bir bekleme süresi olacağını unutmamalısınız.

Peki, ne kadar? Valorant iade ne zaman gerçekleşir diye soracak olursanız ortama 1-3 gün diyebiliriz. Eğer üzerine konuşulacak bir durum yoksa ortalama 24-48 saat arasında iade süreci başarıyla tamamlanacaktır. Bazı süreçlerin daha uzun sürebileceğini söylemeliyiz.

Valorant Satın Aldığım İçerik İndirime Girdi

Valorant skin iade etme konusunun araştırılma nedenlerinin başında yeni alınmış ürünlerin kısa süre sonrasında indirime girmesi gelmektedir. Eğer satın aldığınız bir ürün siz ödeme yaptıktan kısa süre sonra indirime girdiyse şansınızı denemeli ve bilet açmalısınız.

Bahsi geçen içerik kullanılmış olsa bile gerçekten indirim açıklanması ile satın alımınız arasında çok kısa bir süre varsa iade veya VP farkının geri verilmesi gibi güzellikler yapılabilir. Biletinizde açık ve kibar olmayı unutmazsanız sorun yaşamayacaksınız.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir