Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunRainbow Six Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Rainbow Six Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Rainbox Six Siege hayranlarının yıllardır yanıt aradığı bir soru olan Rainbow Six Mobile ne zaman çıkacak, yavaş yavaş son buluyor. İçeriğimizi okuduktan sonra Rainbow Six Siege Mobile ne zaman çıkacak öğrenek, erken kayıt imkanını öğreneceksiniz.

Rainbow Six Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Rainbow Six Mobile Ne Zaman Çıkacak

Rainbow Six Mobile hakkında çıkan iddiaların ne kadar eskiye dayandığına bakacak olursanız milyonlar oyunun yıllardır Rainbow serisinin telefonlara gelmesini beklediğini anlayabilirsiniz. Rainbow Six Mobile ne zaman çıkacak diye soruyorsanız yanıtımız 20-25 Mart 2024 tarihleri olacaktır.

Rainbow Six Mobile resmi X hesabının yaptığı paylaşımlara bakarak sizde benzer bir tahminde bulunabilirsiniz. Eğer oyunun resmi olarak çıkış tarihi duyurulsa bu tarihi de içeriğimizi güncelleyerek sizlerle paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz. Sabretmek biraz zor olacak ama sonunda Rainbow Six Mobile’e kavuşacağız.

Rainbow Six Mobile Beta Ne Zaman Bitecek?

Rainbow Six Mobile eksiksiz olarak oyuncuların karşısına çıkmak için uzun zamandır beta sürecinde devam ediyor. 24 Nisan 2023 tarihinden beri kapalı betada bulunan aksiyon oyununun çok kısa bir süre içerisinde açık beta sürecine geçeceğini düşünüyoruz.

15-25 Nisan 2024 arasında Rainbow Six Mobile kapalı betası, açık beta olarak güncellenecek ve dediğimiz gibi Şubat 2024 sonlarında veya Mart başlarında beta sürecinin tamamen biteceğini düşünüyoruz. Bu süreçte bazı aksaklıkların olabileceğini ve sürelerin uzayabileceğini unutmamalısınız.

Rainbow Six Mobile Erken Kayıt

Rainbow Six Mobile ne zaman çıkacak adlı içeriğimizde de bahsettiğimiz gibi oyunun yakın zamanda açık betaya yani oyuncuların denemesi aşamasına geçeceğine inanıyoruz. Eğer bu konuda siz de oyuna katkıda bulunmak, beta sürecine dahil olmak istiyorsanız buraya tıklayarak Rainbow Six Mobile’e erken kayıt olabilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir